< Powrót
9
czerwca 2017
Tekst:
KS Dobra Marina
Zdjęcie:
Łukasz Szóstak

Młodzi i nieco starsi powalczą na Optimistach

Już w najbliższy weekend, 10-11 czerwca r. na jeziorze Dąbie odbędą się Czwarte Szczecińskie Ogólnopolskie Regaty o puchar Partner-Ship dla zawodników klasy Optimist. A dwa tygodnie później, 24 i 25 czerwca o puchar, również na Optimistach, powalczą Oldboye.

Czwarte Szczecińskie Ogólnopolskie Regaty o puchar Partner-Ship są drugimi regatami Grand Prix Pomorza Zachodniego – cyklu trzech regat przede wszystkim dla zawodników klasy Optimist, w których główną nagrodą jest kompletna łódka tej klasy, z międzynarodowym certyfikatem. Duże szanse na jej wygranie ma UKS Barnim Goleniów, laureat z ubiegłego roku, ale… nic nie jest przesądzone. Do zawodów zgłosiło się na tę chwilę 30 zawodników. Czekają na nich puchary, dyplomy i nagrody.

Dwa tygodnie później wystartują pierwsze, dwudniowe regaty Oldboyów, również o puchar Partner-Ship, na łódkach klasy Optimist. Będzie można wrócić do przeszłości…, bo kto nie żeglował na Optimiście? Po ostatnich, niedzielnych wyścigach, najlepsi uhonorowani zostaną  pucharami, a wszyscy startujący nagrodami i pamiątkowymi dyplomami.

Organizatorem regat jest Klub Sportowy Dobra Marina. Więcej na stronie klubu i na Facebooku.

PODZIEL SIĘ OPINIĄ