< Powrót
5
września 2017
Tekst:
IM
Zdjęcie:
Tadeusz Lademann

Zaproszenie na IX Regaty o Memoriał Tony’ego Halika

17 września z Harcerskiego Ośrodka Morskiego w Pucku, o godzinie 10, na łodziach klasy Puck, załogi wystartują do IX Regat o Memoriał Tony’ego Halika.

Na regaty zaprasza organizator – Pomorski Związek Żeglarski oraz gość specjalny Elżbieta Dzikowska, podróżniczka, dziennikarka i pisarka, żona i towarzyszka wędrówek sławnego dziennikarza, filmowca, podróżnika i żeglarza.

Oczekiwani są: młodzież szkolna, indywidualni żeglarze, reprezentacje urzędów, organizacji, firm, kluby żeglarskie. Jak zawsze w zawodach na wodach Zatoki Puckiej będą uczestniczyć uczniowie i nauczyciele szkół noszących imię podróżnika. Planuje się rozegranie pięciu wyścigów.

Zgłoszenia – do 15 września wysyłać można pocztą elektroniczną na adres: nital@poczta.onet.pl lub składać osobiście w biurze regat: Pomorski Związek Żeglarski, al. Jana Pawła II nr 11. 17 września natomiast, do godz. 10 – w biurze regat w Pucku, w bosmanacie. Decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.

Już od dwóch lat na najwyższym stopniu podium staje załoga z Powiatowego Centrum Młodzieży im. marszałka Józefa Piłsudskiego (PCM) w składzie: Marlena Kurszewska – sternik, Celina Kropidłowska, Martyna Wantoch – Rekowska, Paweł Dorawa. Czy w tym roku powalczą o kolejne zwycięstwo?

Program:
08.00-10.00 – przyjmowanie zgłoszeń do regat, losowanie, przygotowywanie łodzi
10.00-10.20 – otwarcie regat, odprawa sterników
11.00 – 15.00 – regaty
15.00-16.00 – zdawanie sprzętu, obliczanie wyników przez komisję, posiłek regatowy
16.00-16.30 – ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i pucharów

Zaproszenie

Zawiadomienie

Zgłoszenie   .pdf   .doc

PODZIEL SIĘ OPINIĄ