Kluby zrzeszone w PoZŻ:

AKM Gdańsk
ul. Stogi 18
80-642 Gdańsk (Górki Zachodnie)
tel. 601-162-442
mail: akm@akm.gda.pl
www: akm.gda.pl

Centrum Sportów Wodnych Opty Ustka
ul. Westerplatte 19 B
76-270 Ustka
tel. 500-234-012
mail: kontakt@optyustka.pl
www: optyustka.pl

ChKŻ Chojnice
ul. Rybacka 1
89-606 Charzykowy
tel. (52) 398-81-20
mail: biuro@chkz.pl
www: chkz.pl

Gdański Klub Morski LOK
ul. Tamka 19 A
80-627 Gdańsk Stogi
tel. (58) 305-04-50
mail: jakubowski.kuba@wp.pl
www: gkm.gda.pl

Gdański Klub Żeglarski
ul. Czesława Miłosza 51/94
80-126 Gdańsk
tel. 502-261-861
mail: grzegorz.mankucki@wp.pl
www: gkz.gda.pl

Harcerski Jacht Klub WODNIK Gdańsk
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk
tel. 502-504-980
mail: woda@gdanska.zhp.pl

Harcerski Krąg Morski BRYZG
ul. Kasztanowa 42
84-100 Puck
tel. (58) 673-27-25

JKMW KOTWICA Gdynia
al. Jana Pawła II 13 B
81-345 Gdynia
tel. (58) 620-49-59
mail: biuro@jkmw-kotwica.pl
www: jkmw-kotwica.pl

JKM GRYF
al. Jana Pawła II 11 A
81-345 Gdynia
tel. (58) 620-23-61
mail: klub@jkmgryf.pl
www: jkmgryf.pl

Jachtklub PORTOWIEC Gdańsk
ul. Śnieżna 1
80-554 Gdańsk
tel. 511-225-893
mail: poczta@portowiec.com
www: portowiec.com

Jachtklub Morski Roda
ul. Chwaszczyńska 172
81-571 Gdynia
tel. 503-008-271
mail: nital@poczta.onet.pl
www: jkm-roda.pl

Jachtklub Stoczni Gdańskiej
ul. Przełom 9
80-647 Gdańsk (Górki Zachodnie)
tel. (58) 307-31-15
mail: jsg@nsm.pl
www: jachtklub.nsm.pl

Klub Motorowo-Żeglarski BLIZA
ul. Złota Karczma 13B/9
80-298 Gdańsk
tel. 501-047-626
mail: pbucz6@wp.pl
www: klub.bliza.w.interia.pl

KS ISKRA AMW
ul. Śmidowicza 69
81-103 Gdynia
tel. (58) 626-29-04
mail: i.kaminski@amw.gdynia.pl
www: khaos.nazwa.pl/iskra/

KS Zatoka Puck
ul. Lipowa 3 a
84-100 Puck
tel. 603-378-825
mail: eugeniusz_bernat@wp.pl
www: zatokapuck.pl

Klub Turystyki Żeglarskiej ELEMIR
ul. Rajska 2
80-850 Gdańsk
tel. (58) 344-03-92, 665-998-234
mail: jakubowski.kuba@wp.pl

Klub Wodny LOK
ul. Piłsudskiego 7/8
83-200 Starogard Gdański
tel. 601-150-682
mail: gamm2@wp.pl

KŻ VI-KING
ul. Sienkiewicza 1 P
77-300 Człuchów
tel. 691-420-691
mail: dariuszkludka@wp.pl
www: vi-king.org

KŻ POLPHARMA
ul. Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański
tel. (58) 563-13-67, 607-697-348
mail: andrzej.dziuban@polpharma.com

LKS Charzykowy
ul. Rybacka 8
89-606 Charzykowy
tel. (52) 398-81-60
mail: lks@charzykowy.pl
www: lks.charzykowy.pl

MKŻ ARKA Gdynia
al. Jana Pawła II 13 D
81-345 Gdynia
tel. (58) 620-77-75
mail: andrzej@mkzarka.pl
www: mkzarka.pl

Morski Klub Żeglarski AZS Gdańsk
ul. Pilotów 13G/13
80-460 Gdańsk
tel. 692-009-453
www: syjosephconrad.pl

Morskie Stowarzyszenie Regatowe Gdynia
skr. pocztowa 1
84-100 Puck
tel. 501-490-448
mail: maciejpolanski@interia.pl
www: regatymorskie.pl

Narodowy Związek Klasy VAURIEN w Polsce
83-342 Kamienica Królewska
ul. Wrzosowa 9
tel. 601-084-011
mail: vaurien@agrofil.biz.pl
www: vaurien.pl

PKM Gdańsk
Targ Rybny 6/7 (Baszta Łabędź)
80-838 Gdańsk
tel. 602-249-490
mail: biuro@pkm.gda.pl
www: pkm.gda.pl

Polskie Stowarzyszenie klasy Open Bic
84-120 Władysławowo
ul. Gen. J. Hallera 19 lok. 308
tel. 888-570-535
mail: adambudzisz@poczta.onet.pl

Polskie Stowarzyszenie Klasy Puck
ul. Żeglarzy 1
84-100 Puck
tel. (58) 673-21-50
mail: regaty@klasapuck.org
www: klasapuck.org

SŻ GKP NEPTUN
ul. Wita Stwosza 73/11
80-308 Gdańsk
tel. 602-347-028
mail: neptun@gkpneptun.pl
www: gkpneptun.pl

SŻ KS AZS AWFiS Gdańsk
ul. Czyżewskiego 29
80-336 Gdańsk
tel. (58) 554-71-06
email: azs@awf.gda.pl
www: azsawfis.pl

SŻ KU AZS Politechniki Gdańskiej
al. Zwycięstwa 12
80-219 Gdańsk
tel. (58) 347-22-64
mail: jakpanko@pg.gda.pl
www: zagle.pg.gda.pl

SŻ Pałacu Młodzieży Gdańsk
ul. Ogarna 56
80-826 Gdańsk
tel. (58) 301-60-07
mail: palacmlo@wp.pl
www: palacmlo.internetdsl.pl

SKŻ Sopot
ul. Hestii 3
81-731 Sopot
tel. (58) 555-72-00
mail: skz_sopot@wp.pl
www: skz.sopot.pl

Stowarzyszenie Port Mechelinki
ul. Nadmorska 2
81-198 Mechelinki
tel. 782-600-001
mail: miroslaw@portmechelinki.com.pl

Stowarzyszenie GKM Cedrus
Błotnik, ul. Nadwiślańska 2
83-020 Cedry Wielkie
tel. 697-557-306
mail: gkmcedrus@wp.pl

Tczewski Klub Morski
ul. 30 Stycznia 4
83-110 Tczew
tel. 609-578-304
mail: tczewskiklubmorski@gmail.com
www: klubmorski.tczew.pl

UKS CEDRAKI
ul. Żuławska 58
83-020 Cedry Małe
tel. 601-231-855
mail: joatroj@wp.pl

UKS Gdyńska Akademia Żeglarstwa
ul. Beniowskiego 27A
81-226 Gdynia
tel. 502-582-450
mail: gaz@list.pl
www: akademiazeglarstwa.com.pl

UKS HALS
ul. Hestii 3
81-731 Sopot
tel. (58) 555-72-00
mail: uks-hals.sopot@wp.pl
www: ukshals.pl

UKS Jastarnia
ul. Stelmaszczyka 4
84-140 Jastarnia
tel. 503-025-838
mail: biuro@ukswjastarni.pl
www: ukswjastarni.pl

UKS KAŁĘBIE Osiek
ul. Wyzwolenia 9
83-221 Osiek
tel. 513-418-709
mail: uksosiek@gmail.com
www: UKS Osiek

UKS KOTWICA Gdynia
ul. Miętowa 103
81-589 Gdynia
tel. 511-721-133
mail: komandor@ukskotwica.com
www: ukskotwica.com

UKS NAVIGO
ul. Tatrzańska 2/57
81-814 Sopot
tel. 503-114-384
mail: katamaran@sopot.pl
www: katamaran.sopot.pl

UKS WIKING
ul. Szkolna 19
83-342 Kamienica Królewska
tel. 601-084-011
mail: ukswiking@agrofil.biz.pl
www: ukswiking.pl

UKS Wodniacy Garczyn
Garczyn 1, skr. poczt. 50
83-400 Kościerzyna
tel. 601-598-811
mail: wodniacygarczyn@gmail.com
www: wodniacygarczyn.pl

UKŻ LAMELKA
ul. 3 Maja 14
83-300 Kartuzy
tel. 509-980-780
mail: lamlka@lamel.com

UKŻ OPTI CWM
al. Koperkowa 4d/3
81-589 Gdynia
tel. 502-267-029
mail: opti@artnet.com.pl
www: opticwm.pl

Yacht Club REWA
ul. Morska 56
81-198 Rewa
tel.600-955-431
mail: akad@iopan.gda.pl
www: ycrewa.pl

YK Człuchów
ul. Szczecińska 13
77-300 Człuchów
tel. 695-386-960
mail: cargokul@wp.pl
www: klubzeglarskiczluchow.com

YKP GDYNIA
al. Jana Pawła II 11
81-345 Gdynia
tel. (58) 620-17-01
mail: biuro@ykp.gdynia.pl
www: ykp.gdynia.pl

YK Północny Gdańsk
ul. Tamka 5
80-460 Gdańsk
tel. (58) 305-05-07
mail: yk_polnocny@wp.pl
www: jachtklub-polnocny.republika.pl

YK STAL
al. Jana Pawła II 9
81-345 Gdynia
tel. (58) 620-16-62
e-mai: info@ykstal.org.pl
www: ykstal.org.pl

Członkowie wspierający PoZŻ:

4winds Szkoła Żeglarstwa Krzysztof Piwnicki
al. Jana Pawła II 9
81-345 Gdynia
tel. 535-599-511
mail: biuro@4winds.pl
www: 4winds.pl

Agroturystyczna Stanica Żeglarska LAJ-FIRYN
ul. Wyzwolenia 8
83-221 Osiek
tel. 513-418-709
mail: afiryn@wp.pl
www: firyn.com

COSA Gdańsk-Górki Zachodnie
ul. Stogi 20
80-642 Gdańsk (Górki Zachodnie)
tel. (58) 324-81-00
mail: marketing@hotelgalion.pl
www: hotelgalion.pl

Usługi Rekreacyjne Andrzej Mizgier
ul. Małcużyńskiego 16
80-171 Gdańsk
tel. (58) 302-11-73
mail: amizgier@wp.pl
www: szkolenia-mizgier.pl

SEKSTANT – Szkoła Żeglarstwa Maciej Sodkiewicz
ul. Żwirki 60
83-110 Tczew
tel. 791-167-981
mail: biuro@sekstant.pl
www: sekstant.pl

Fundacja HELIOS
al. Jana Pawła II 11A
81-345 Gdynia
tel. 535-858-686
mail: info.helios@o2.pl
www: fundacja-helios.pl

Fundacja Harcerstwa CWM ZHP Gdynia
al. Jana Pawła II 5
81-345 Gdynia
tel. (58) 620-90-37
mail: cwm@zhp.pl
www: cwm.edu.pl

NZOZ Centrum Rehabilitacji Mira-Med
Jarosław Popiołkiewicz
ul. Warszawska 34/36
81-317 Gdynia
tel. 607-807-777

EMPATIA – Fundacja Na Rzecz Integracji Społecznej
ul. Mikołajecka 12
60-461 Poznań
tel. 605-042-006
mail: awiwa13@gmail.com
www: fundacjaempatia.pl