Zarząd:

Witkowski Boguslaw 2015 Glowala

Bogusław Witkowski
prezes Zarządu
b.witkowski@vbw.pl
tel. 601-643-167

Kinas Edward 2016 04 05 LTF

Edward Kinas
wiceprezes do spraw organizacyjnych
biuro@jkmw-kotwica@.pl
tel. 608-396-808

Trzcinski Lukasz 2016 04 05 LTF

Łukasz Trzciński
wiceprezes do spraw morskich
lukasz.trzcinski@pozz.org.pl
tel. 502-196-699

Wojcikowski Sebastian 2016 04 05 LTF

Sebastian Wójcikowski
wiceprezes do spraw sportowych
wojcikowski@orange.pl
tel. 501-058-617

Naskret Leopold 2016 04 05 LTF

Leopold Naskręt
sekretarz
leopold.naskret@pozz.org.pl
tel. 503-008-271

Wojcik Marek 2016 04 05 LTF

Marek Wójcik
skarbnik
marek.wojcik@pozz.org.pl
tel. 601-643-342

Pankowski Jakub 2016 04 05 LTF

Jakub Pankowski
odpowiedzialny za żeglarstwo
śródlądowe, akademickie i klasę Omega
jakpanko@pg.gda.pl
tel. 609-176-750

Maciej Polański
członek Zarządu
maciejpolanski@interia.pl
tel. 501-490-448

Ginter Eugeniusz 2016 04 05 LTF

Eugeniusz Ginter
członek Zarządu
eugeniusz.ginter@pozz.org.pl
tel. 502-641-278

Komisja Rewizyjna:

Zbigniew Tarała
przewodniczący
klub@jkmgryf.pl
tel. 602-696-120

Janusz Opioła
janusz.opiola@wp.pl
tel. 887-789-612

Ryszard Włudzik
gergdy@poczta.fm
tel. 507-163-613

Sąd Koleżeński:

Leszek Batko
gozz@hot.pl
tel. 606-496-040

Marek Brągoszewski
marek.bra@o2.pl
tel. 601-398-935

Filip Lipski
filip.lipski@pozz.org.pl
tel. 690-635-566

Andrzej Lutomski
andrzej.lutomski@wp.pl
tel. 605-659-348

Bogdan Olszewski
kpt.bogdanolszewski@wp.pl
tel. 572-527-464