< Powrót
21
września 2022
Tekst:
art. sponsorowany
Zdjęcie:
sailor.pl

Czarter jachtów Mazury – TYLKO Z SAILOR!

Mazury cud natury? Z pewnością! Jeśli ten slogan reklamowy jest twoją busolą i motorem napędowym przy planowaniu urlopu, koniecznie musisz spróbować zobaczyć Mazury z innej perspektywy. Wynajem jachtu to doskonała okazja, by zobaczyć Krainę Tysiąca Jezior w całym majestacie jej piękna.

Mazury – dziewicza przyroda widziana z wyczarterowanego jachtu

Wspólnym mianownikiem wszystkich wyjazdów wakacyjnych są turyści. Jeśli ich towarzystwo nie jest tym, za czym tęsknisz, czarter jachtu na Mazurach jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Na wodzie można poczuć się naprawdę wolnym – zapomnieć o pracy, obowiązkach, oddać się niespiesznej kontemplacji otaczającej przyrody. Mazury oglądane ze środka jeziora (codziennie innego!) to zupełnie inna kraina niż ta, którą podziwiamy z kładek i pomostów. A przy tym czarter jachtu Mazury jest doskonałą alternatywą dla wakacji w pensjonacie, domku nad jeziorem czy namiocie. Trzeba tego spróbować chociaż raz!

Jaki jacht wyczarterować na Mazurach?

W porcie Sailor na Mazurach możliwy jest czarter jachtów motorowych i żaglowych. To, jaki wybrać, zależy od wielu czynników, począwszy od upodobań, skończywszy na posiadanych patentach i uprawnieniach. Trzeba bowiem pamiętać, że do wyczarterowania jachtu potrzebne jest coś w rodzaju „prawa jazdy” na jachty. Nie można tak po prostu przybyć do portu i poprosić o jacht.

Nie masz uprawnień, a chcesz spędzić urlop na jachcie wyczarterowanym na Mazurach? Poinformuj o tym wcześniej port Sailor i poproś o jacht ze skiperem. Dzięki temu na jachcie poczujesz się jak gość i naprawdę wypoczniesz. O twój komfort i bezpieczeństwo w czasie rejsu zadba profesjonalista, który zna Mazury jak przysłowiową własną kieszeń.

Czarter jachtów – Mazury nie tylko na urlop

Chociaż przywykliśmy traktować Mazury jako idealne miejsce do letniego odpoczynku w rodzinnym gronie, warto zerknąć na nie nieco innym okiem. W tym regionie jest bardzo dużo hoteli i obiektów, które po sezonie praktycznie świecą pustkami. Początek jesieni to idealny moment na zorganizowanie konferencji lub wyjazdu integracyjnego dla pracowników. Rejs jachtem po mazurskich jeziorach może być jednym z elementów tego wyjazdu.

Czarter jachtu na Mazurach warto rozważyć też jako ciekawą formę celebrowania ważnych chwil – urodziny, rocznica ślubu, wygrana w konkursie, awans zawodowy itp. To też bardzo oryginalny pomysł na zaręczyny lub wieczór panieński/kawalerski.

Czarter jachtu Mazury – jakie ceny obowiązują w bieżącym sezonie?

Port Salior nie ma sobie równych nie tylko pod względem różnorodności oferty, ale też konkurencyjnych cen. Dość powiedzieć, że system rabatów i zniżek (nie tylko dla stałych klientów) jest tu bardzo rozbudowany i nawet pierwszorazowy klient może liczyć na dziesięcioprocentowy upust. Warunkiem jest złożenie rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem. Dodatkowy rabat można dostać za czarter jachtu na dziesięć lub czternaście dni.

Ceny kształtują się bardzo różnorodnie w zależności od rodzaju jachtu i długości czarteru. Za jacht motorowy po sezonie zapłacimy średnio 400 – 800 zł za dobę. Ceny za wynajem jachtów żaglowych są nieco niższe, zaczynają się już od 200 zł za dobę.

Szczegółowy cennik dostępny jest na stronie: https://www.sailor.pl/

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
1
+1
2

PODZIEL SIĘ OPINIĄ