< Powrót
30
sierpnia 2017
Tekst:
EG
Zdjęcie:
Tadeusz Lademann

Czas na nocny wyścig Gdynia-Władysławowo-Gdynia

W dniach 2-3 września na wodach Zatoki Gdańskiej i Bałtyku południowo-wschodniego odbędzie się 58 edycja regat na trasie Gdynia – Władysławowo – Gdynia o Puchary Przechodnie Przewodniczącego Rady Miasta Gdyni oraz Prezesa Ligi Obrony Kraju.

Zawody zaliczane są do Pucharu Bałtyku Południowego oraz Pucharu Zatoki Gdańskiej. W ostatnich trzech latach były to najliczniej obsadzone regaty w klasie ORC w Polsce.

Start do wyścigu nastąpi w sobotę sobotę, 2 września o godz. 18 z Gdyni.  O 16.30 w siedzibie organizatora odbędzie się obowiązkowa odprawa kapitanów. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród jest planowane na niedzielę, 3 września o godz. 18, w siedzibie Jacht Klubu Morskiego „Gryf” w Gdyni. Godzina i dzień uroczystości zakończenia regat mogą ulec zmianie, jeżeli sytuacja na wodzie będzie tego wymagała.

Zgłaszać się można przez stronę internetową lub dostarczając do JKM Gryf wypełniony formularz zgłoszeniowy. Ostateczne przyjmowanie zgłoszeń i przegląd dokumentów nastąpią w piątek, 1 września, w godz. 16-19 w siedzibie organizatora.

Strona organizatora

Zawiadomienie

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ