< Powrót
5
września 2015
Tekst:
tef
Zdjęcie:
Ilustracja z książki

Dla egzaminowanych i egzaminatorów

egzaminy okladka 2015 07 27Mariusz Zawiszewski to jeden z najbardziej doświadczonych i znanych w Polsce instruktorów i edukatorów żeglarstwa. A napisana przez niego książka to kompendium na temat egzaminów na patenty żeglarskie.

„Poradnik egzaminacyjny. Żeglarz jachtowy & jachtowy sternik morski” – bo o tej publikacji mowa – to praca, która w przejrzysty sposób przekazuje podstawowe informacje na temat obowiązującego w Polsce prawa oraz organizacji i przeprowadzania egzaminów na patenty żeglarskie.

Cennym uzupełnieniem jest baza przykładowych pytań i zestawów egzaminacyjnych na patenty żeglarza jachtowego i jachtowego sternika morskiego oraz lista podmiotów upoważnionych do organizacji i przeprowadzania egzaminów na patenty i licencje do uprawiania turystyki wodnej (stan na 1 stycznia 2015 r.).

Na odrębną uwagę zasługuje, dołączony do poradnika, Suplement CD z aplikacją multimedialną, która umożliwia sprawdzenie swojej wiedzy podczas rozwiązywania przykładowego egzaminu.  

Z książki Zawiszewskiego skorzystają zapewne w pierwszej kolejności przygotowujący się do egzaminu na patent żeglarza jachtowego i jachtowego sternika morskiego. Ale nie tylko oni. Będą z niej mieli pożytek również instruktorzy i egzaminatorzy.

„Poradnik egzaminacyjny. Żeglarz jachtowy & jachtowy sternik morski”, Mariusz Zawiszewski, str. 96, Oficyna Wydawnicza Alma-Press, www.almapress.com.pl.

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ