< Powrót
30
czerwca 2017
Tekst:
AT
Zdjęcie:
mat. prasowe

Dr Irena Eris wspiera żeglarstwo

Sponsor tytularny tegorocznych Mistrzostw Europy ORC, firma Dr Irena Eris, to marka od lat ceniona przez Polki i symbolizująca kwintesencję dobrego smaku i stylu. Dostarcza paniom kosmetyki najwyższej jakości, ale obszar jej działań obejmuje też inne obszary kojarzone z aktywnością i zdrowym, sportowym stylem życia.

Dr Irena Eris od 2007 roku jest promotorem kobiecego golfa w Polsce i organizatorem jednego z najbardziej prestiżowych w tej części Europy turniejów golfowych dla Pań – Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. Turniej jest prestiżowym wydarzeniem, w czasie którego mają miejsce zmagania sportowe na polu golfowym w atmosferze pełnej harmonii, komfortu i pielęgnacji w luksusowych warunkach Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Żagle, obok golfa i szachów, to dyscyplina sportowa, którą wspiera i promuje marka Dr Irena Eris. Na morzu trzeba sprostać wymaganiom, przestrzegać określonych reguł, a kiedy czegoś nie potrafimy zrobić – poprosić o pomoc, działać zespołowo. Wygrywa team, a nie lider. Promowanie takich zachowań, nie tylko w biznesie, ale i na co dzień, jest dla marki niezwykle istotne.

– Firma Dr Irena Eris, dbająca o kobiecą urodę i kanony piękna, stara się angażować w sporty, które są piękne – wyjaśniła zaangażowanie sponsora tytularnego Joanna Łodygowska. – Żeglarstwo jest po prostu pięknym sportem. Cieszymy się, że mamy pieczę nad imprezą, która przyciągnie do Gdańska najznakomitsze żeglarskie osobistości z całego kontynentu. Lubimy angażować się w inicjatywy nie tylko piękne, na najwyższym poziomie, ale widowiskowe i nietuzinkowe.

Dr Irena Eris ORC European Championship Gdańsk 2017 to najważniejsze w tym roku regaty jachtów morskich na Bałtyku i doskonała okazja do podziwiania hartu ducha, sportowej rywalizacji, zaangażowania i współpracy na morzu, które bywa wymagające i zmienne jak kobieta. Kobiety znajdą się w załogach rywalizujących w Mistrzostwach. Warto też pamiętać, że w gronie ponad stu ekip, jakie staną na starcie gdańskich regat będą trzy załogi tworzone wyłącznie przez panie.

Strona mistrzostw.

PODZIEL SIĘ OPINIĄ