< Powrót
9
czerwca 2015
Tekst:
dol
Zdjęcie:
TVP

Kanał „Żagle” zagości w Szczecinie

Dla wszystkich miłośników żeglarstwa, którzy nie mogą uczestniczyć w finałach Baltic Tall Ships Regatta 2015 w Szczecinie Telewizja Polska uruchomi kanał „Żagle” dostępny na Platformie Hybrydowej TVP, na antenie TVP Szczecin i TVP Regionalna, w internecie pod adresem tvpstream.tvp.pl oraz w urządzeniach mobilnych za sprawą aplikacji TVP Stream.

Kanał będzie można go oglądać z dowolnego miejsca na ziemi. „Żagle” to program skierowany do miłośników regat oraz tych wszystkich, którzy chcieliby obejrzeć zmagania sportowe i podziwiać najpiękniejsze żaglowce i jachty świata, ale nie mogą zrobić tego osobiście.

Jak informuje TVP Szczecin, od 12 do 14 czerwca na antenie „Żagli” codziennie nadawane będzie 5 godzin programu na żywo, poświęconego wyłączenie regatom „Baltic Tall Ships Regatta 2015″. Specjalne studio telewizyjne „Żagli” będzie znajdowało się na Wałach Chrobrego, w centrum wydarzeń. W studiu dziennikarze TVP Szczecin, znani żeglarze i inni goście, będą komentować to co dzieje się podczas regat. Prezentowane będą także relacje reporterskie z Wałów Chrobrego, z żaglowców i materiały archiwalne z poprzednich edycji kanału „Żagle” .

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ