< Powrót
20
marca 2020
Tekst:
Biuro PBP
Zdjęcie:
archiwum PBP
Puchar Bałtyku Południowego

Komunikat Biura Pucharu Bałtyku Południowego

Spotkanie przedstawicieli członków Konferencji Pucharu Bałtyku Południowego planowane w sobotę 28 marca zostaje odwołane z powodu wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego, co wiąże się z poważnymi ograniczeniami w ruchu granicznym.

Powyższe ograniczenie uniemożliwi przybycie na spotkanie przedstawicieli Regionu Kaliningradzkiego. W przypadku ustania przyczyn odwołania spotkania, możliwe jest wyznaczenie innego terminu spotkania pod warunkiem podjęcia wspólnej decyzji wszystkich zainteresowanych.

W celu uzgodnienia treści Regulaminu PBP 2020 oraz zawartości Kalendarza PBP 2020 przedstawiciel każdego Regionu powinien przesłać na adres: pbp@pozz.org.pl opinię, uwagi lub własną wersję odnoszącą się do załączonych projektów dokumentów, wyłącznie w formie pisemnej.

Należy pamiętać, że każdemu z regionów przysługuje limit 6 regat w kalendarzu. Ponieważ w obecnym sezonie organizatorem regat o Puchar Trzech Marszałków jest Region Kaliningradzki, limit regat tego regionu może zostać zwiększony do 7 regat.

Procedura ustalenia ostatecznych wersji dokumentów
1. O godz.20.00 w dniu 28.03.2020 upływa termin złożenia uwag, opinii lub odrębnych projektów wersji Regulaminu PBP 2020 i Kalendarza PBP 2020;
2. Biuro PBP opracuje zmienione na podstawie otrzymanych uwag i opinii, teksty projektów ww. dokumentów;
3. Niezwłocznie po opracowaniu zmienionych tekstów ww. dokumentów, jednak nie później niż w dniu 03.04.2020, Biuro PBP ogłosi ostateczne teksty Regulaminu PBP 2020 i Kalendarza PBP 2020;

W trakcie opracowywania zmian w ekstach Biuro PBP prowadzić będzie indywidualne uzgodnienia.

Członkami Biura PBP w dniu opublikowania niniejszego komunikatu są:

– Region Elbląski – Stanisław, Bogdan Justyński – bjustynski@gmail.com,

– Region Kaliningradzki – Sergey Burcev – burcevsergey39@gmail.com,

– Region Pomorski – Andrzej Załucki – azalucki@o2.pl,

– Region Zachodniopomorski – Wojciech Denderski – w.denderski@gmail.com.

Deklaracja PBP 2020

Kalendarz PBP

Regulamin PBP

Sprawozdanie PBP 2020

Офисное сообщение КЮБ

PODZIEL SIĘ OPINIĄ