< Powrót
23
lutego 2016
Tekst:
IM
Zdjęcie:
Łukasz Głowala

Konferencja Bezpieczeństwa 2016

Komisja Żeglarstwa Morskiego PZŻ i Pomorski Związek Żeglarski zapraszają na konferencję „Bezpieczeństwo żeglarzy na morzu”, która odbędzie się 19 marca 2016 r. w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku (Ołowianka 9-13).

Będzie mowa m.in. o obowiązkach organizatorów imprez żeglarskich w kontekście polskiego prawa, bezpieczeństwie eksploatacyjnym jachtów w aspekcie fizycznym i prawnym, statystyce działań Służby SAR na rzecz żeglarzy w roku 2015, inspekcjach jachtów morskich pod kątem bezpieczeństwa żeglugi, zagrożeniach jachtu żaglowego z punktu widzenia prawa drogi na morzu, inwestycjach ochrony brzegów z lat 2012-2016 i ich wpływie na bezpieczeństwo żeglugi, zapotrzebowaniu na żeglarzy zawodowych na światowym rynku, a także o ratownictwie morskim i bezpieczeństwie żeglugi w historii.

Program

Prelegenci

Zarys wystąpień

Partnerem konferencji jest Narodowe Muzeum Morskie i miasto Gdańsk. Honorowy patronat nad spotkaniem objął marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk.

Udział w sympozjum jest bezpłatny. Na zgłoszenia czekamy do 25 lutego. Można dzwonić (605 553 413) lub przysłać mail (ilona.miluszewska@pozz.org.pl). Prosimy o podanie imienia, nazwiska, przynależności klubowej, miasta, adresu mailowego i numeru telefonu. Liczba miejsc ograniczona. 

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ