< Powrót
15
października 2015
Tekst:
IM
Zdjęcie:
Tadeusz Lademann

Konkurs „Morze wokół nas” – czas na głosowanie

Na konkurs zorganizowany wspólnie przez źeglarski.info i 4winds szkoła żeglarstwa nadeszło wiele zdjęć. Za wszystkie dziękujemy. Zapraszaliśmy do poszukiwań morza w miejscach, gdzie go pozornie nie ma. I trzeba przyznać, szukaliście wszędzie!

Do pierwszego etapu zakwalifikowało się 75 fotografii. Jury w składzie: Krzysztof Piwnicki (właściciel 4winds szkoły żeglarstwa), Bogusław Witkowski (prezes Pomorskiego Związku Żeglarskiego), Jerzy Litwin (dyrektor Narodowego Muzeum Morskiego) Dominik Sadowski (fotograf), Elżbieta Dzikowska (podróżniczka) i Barbara Kobylińska (artysta-plastyk), zdecydowało, że do kolejnego etapu przechodzi 56 zdjęć.

Przez dwa tygodnie, do 31 października będzie można głosować na to, które waszym zdaniem jest najlepsze. Można to zrobić na stronie: http://4winds.pl/konkurs-fotograficzny-morze-wokol-nas-galeria/. W tym samym czasie jurorzy wyłonią swojego faworyta.

Autorzy obu zdjęć otrzymają nagrodę główną – trzydniowe rejsy dla nich, wraz z osobami towarzyszącymi, ufundowane przez 4winds szkołę żeglarstwa.

Pozostałe nagrody – sztormiaki i odzież żeglarską znanych marek, książki, gadżety żeglarskie – powędrują do osób wyróżnionych przez jurorów. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają 200 zł zniżki na dowolnie wybrane szkolenie żeglarskie prowadzone przez szkołę żeglarstwa 4winds do wykorzystania do końca roku 2016.

Głosujcie!

Regulamin

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ