< Powrót
19
lipca 2015
Tekst:
IM
Zdjęcie:
Tomasz Falba
Ślady morza w muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie.

Konkurs – Morze wokół nas

Aparaty w dłoń i szukamy morza! Trwa konkurs zorganizowany przez 4winds szkoła żeglarstwa i żeglarski.info. Czekają wspaniałe nagrody!

Morze jest blisko, wystarczy się rozejrzeć. Znajdowaliśmy je w Czarnolesie, w muzeum Jana Kochanowskiego, na wystawie poświęconej statkom z imieniem poety. Na trawniku przed domem w Kazimierzu, gdzie stał „zaparkowany” jacht . W Ulanowie, skąd flisacy spławiali różne towary przede wszystkim do Gdańska… W tamtejszym kościele. W Puszczykowie, gdzie w Muzeum Arkadego Fidlera stoi replika legendarnego żaglowca „Santa Maria”.

Szukajcie, fotografujcie i przysyłajcie zdjęcia (jpg., 300 dpi) na adres patrycja.spytek@zeglarski.info. Dołączcie opis, w którym wyjaśnicie ich związek z morzem, a także datę i miejsce wykonania. Oraz oczywiście dane kontaktowe. Czekamy do 31 sierpnia 2015 r.

Nagrodą główną jest trzydniowy rejs dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej. Wśród pozostałych – sztormiaki, odzież żeglarska znanych marek, książki, gadżety żeglarskie… Wszyscy uczestnicy otrzymają także 200 zł zniżki na dowolnie wybrane szkolenie żeglarskie prowadzone przez szkołę żeglarstwa 4winds ważne do czerwca 2016 r.!

Regulamin