< Powrót
21
lipca 2015
Tekst:
Andrzej Minkiewicz
Zdjęcie:
Kadr z filmu „Zobaczyć morze” Pawła Goclona - laureata ubiegłorocznej nagrody Jury.

Kręci cię morze? – fotografuj, filmuj, płyń…

Organizatorzy Festiwalu Filmów Żeglarskich JachtFilm przypominają, iż trwa kolejna edycja konkursu „A morze kręci mnie…” na krótkie formy filmowe inspirowane żaglami.

Zapraszamy miłośników żagli, wody, pasjonatów kamery i aparatu fotograficznego do czynnego udziału w konkursie, do robienia zdjęć i kręcenia pamiątkowych filmów  – do podjęcia tematu konkursowego. Zapraszamy wszystkich twórców filmowych: małych i dużych, profesjonalistów i amatorów. Będą nagrody i wyróżnienia. Będzie poklask innych i splendor nie tylko środowiskowy.

W grę wchodzą wszelkie gatunki:  od filmów dokumentalnych oraz reportaży po impresje i animacje związane z żeglarstwem. Liczy się pomysł i jak najlepsza jego realizacja.

Do wygrania, poza specjalnymi statuetkami Festiwalu Jachtfilm także atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in. tygodniowy rejs na żaglowcu „Fryderyk Chopin”.  Już po raz trzeci, jeden z uczestników konkursu otrzyma nagrodę specjalną, ufundowaną przez Pomorski Związek Żeglarski. Podobnie jak w poprzednich edycjach,  będzie to wysokiej klasy sztormiak firmy Henri Lloyd.

Pokazy wyróżnionych przez Jury filmów odbędą się na Festiwalu Filmów Żeglarskich Jachtfilm, w Warszawie 29-30 listopada br. Konkurs trwa  do 30 września 2015 roku. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie http://www.jachtfilm.pl/.

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ