< Powrót
7
listopada 2018
Tekst:
Leszek Batko
Zdjęcie:
Tadeusz Lademann

Młodszy Instruktor Żeglarstwa – zapraszamy na kurs!

Chcesz zostać Młodszym Instruktorem Żeglarstwa PZŻ? Jeśli tak powinieneś skorzystać z kursu organizowanego przez Pomorski Związek Żeglarski.  

Kurs podzielony będzie na dwie części:

I. Część teoretyczna w okresie jesienno-zimowym – rozpoczęcie kursu odbędzie się w sobotę 17 listopada, o godz. 16. Zajęcia będą odbywać się w kolejne soboty od godz. 16 i trwać pięć godzin lekcyjnych oraz w niedziele od godz. 10 – sześć godzin lekcyjnych. Zakończenie części teoretycznej nastąpi w sobotę 8 grudnia. Miejsce zajęć: sala konferencyjna PoZŻ w Gdyni przy al. Jana Pawła II 11.

II. Część praktyczna – szkolenie na jachtach w okresie wiosennym – rozpoczęcie się w drugiej połowie kwietnia (jeżeli warunki pogodowe pozwolą na pływanie). Zajęcia odbywać się będą w soboty oraz niedziele. Egzamin i zakończenie kursu planowane jest na pierwszą połowę maja 2019 r.

Całkowity koszt kursu (bez opłaty za egzamin oraz patent) wyniesie 1200 zł dla osób zrzeszonych w klubach i sekcjach żeglarskich PoZŻ oraz 1600 zł dla niezrzeszonych. Warunkiem przystąpienia do kursu jest posiadanie patentu co najmniej żeglarza jachtowego oraz uiszczenie opłaty za kurs.

Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do udziału! Zebranie organizacyjne odbędzie się 17 listopada (sobota) o godz. 15, a o godzinie 16 ruszą pierwsze zajęcia.

Bliższe informacje można uzyskać u KWŻ-ta kursu Leszka Batko tel. 606496040, e-mail: leszek.batko@pozz.org.pl.

 

PODZIEL SIĘ OPINIĄ