< Powrót
25
sierpnia 2023
Tekst:
Adam Mauks
Zdjęcie:
Materiały prasowe Mariny Yacht Park
Orzeł. Ostatni patrol

Na film do Mariny Yacht Park w Gdyni

Portowe Kino Letnie w Marinie Yacht Park w Gdyni daje szanse na obejrzenie seansu filmowego w nietypowych okolicznościach. W sobotę, 2 września w ramach kulturalnej działalności gdyńskiej mariny wyświetlony zostanie film „Ups 2. Bunt na Arce”.

Marina Yacht Park od czerwca tego roku zaprasza do spędzenia letnich wieczorów pod gwiazdami, delektując się filmami w nadmorskiej scenerii.

– Pomysł wyszedł od załogi mariny – tłumaczy Anna Śledzińska, manager Mariny Yacht Park. – Zależy nam na popularyzacji tego miejsca oraz stworzenia dodatkowej atrakcji zarówno dla gości mariny, mieszkańców Gdyni, jak i turystów. Tym bardziej, że jesteśmy stosunkowo nowym miejscem na mapie Gdyni.

Marina Yacht Park przygotowała listę czterech filmów, które od czerwca w każdą pierwsza sobotę są wyświetlane na terenie mariny. 3 czerwca można było zobaczyć film „W trójkącie”, 1 lipca widzowie obejrzeli „Albatrosa”, 24 sierpnia film „Orzeł. Ostatni patrol”, a już 2 września będzie można zobaczyć animowany film „Ups 2. Bunt na Arce”. Początek seansu o godz. 20. Ekran wraz ze strefą z leżakami będą czekały na widzów na Pirsie Prezydenckim, tuż obok bosmanatu. Wstęp jest wolny.

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ