< Powrót
13
listopada 2016
Tekst:
Jakub Pankowski
Zdjęcie:
Jakub Pankowski

Nowe władze klasy Omega

Polski Związek Klasy Omega wybrał nowe władze. Nowym prezesem został Daniel Sokołowski. 

W murach urokliwego pałacu w Wąsowie koło Poznania wczoraj tj. 12 listopada odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze stowarzyszenia Polski Związek Klasy Omega.

Dotychczasowy prezes Jerzy Nadolny, podziękował wszystkim za współpracę przez okres dwuletniej kadencji, zarząd otrzymał absolutorium, następnie przystąpiono do wyboru nowych władz na lata 2016-2018.

W tajnym głosowaniu prezesem na nową kadencję wybrany został Daniel Sokołowski, natomiast do zarządu weszły następujące osoby: Krystyna Kliczko, Przemysław Witkowski, Andrzej Osuch i Piotr Sutkowski.

Po zebraniu odbyła się uroczysta gala podczas, której uhonorowano zwycięzców Pucharu Polski jak i organizatorów regat. Pamiątkową statuetkę otrzymał również Pomorski Związek Żeglarski za organizację Mistrzostw Polski o Puchar Juliusza Sieradzkiego, które odbyły się w lipcu w Pucku.

W Pucharze Polski w grupach Sport i Standard zwyciężyły załogi z Pomorza – Sport: Kamil Ortyl (Vector Sails z Gdańska) i Standard: Romuald Knasiecki (VI-king Człuchów). W sumie w pierwszej dziesiątce Pucharu Polski były 4 załogi z Pomorza. 

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ