< Powrót
8
lipca 2022
Tekst:
art. sponsorowany
Zdjęcie:
globesailor.pl
Seszele

Odkryj Seszele czarterując jacht

Egzotyka? Niekończące się plaże? Błękitna i przezroczysta woda? To wszystko znajdziesz właśnie na Seszelach. Seszele to 115 wysp położonych na Oceanie Indyjskim. To bajeczny kierunek podróży, który warto wybrać właśnie na czarter jachtów.

Czarter jachtów na Seszelach robi się coraz bardziej popularny, ponieważ ekskluzywne hotele są drogie i jest coraz tłoczniej… Na jachcie masz swobodę, jakiej nie będziesz mógł doświadczyć na lądzie, ponieważ płyniesz gdzie chcesz, możesz dostać się w miejsca niedostępne na lądzie.

Czarter jachtów na Seszelach to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą podziwiać czyste i błękitne wody, móc nurkować i obserwować kolorowe rybki i rafy koralowe i jednocześnie cieszyć się dobrymi warunkami żeglarskimi.  Wspaniała przyroda, połączona z przyjemną żeglugą, to wszystko czego potrzebujesz, aby cieszyć się czarterem jachtów na Seszelach.

W Europie może już być szaro i ponuro, ale na Seszelach zawsze jest pięknie i panują tu idealne warunki do żeglugi!

Coraz częściej Polacy żeglują latem gdzieś w Europie, a poza sezonem żeglarskim wybierają już coraz chętniej egzotyczne miejsca, w tym na przykład Seszele.

Seszele to wyjątkowe miejsce pod względem przyrody, znajdują się tu wyjątkowe gatunki ptaków i roślinność jak nigdzie indziej!

Skąd czarterować jacht na Seszelach?

Na Seszelach główną mariną jest Mahe, ale można też czarterować jacht z Praslin. Na Seszele najlepiej dostać się przez międzynarodowe lotnisko w Mahe. Z Warszawy nie ma bezpośrednich lotów do Mahe, ale można wybrać przesiadkę z Frankfurtu, Londynu czy też z Paryża. Mahe to jedyne międzynarodowe lotnisko na Seszelach. Jeśli pragniesz dostać się do Praslin i stamtąd czarterować jacht, możesz się łatwo tam dostać promem lub małym samolocikiem.

Ale bez względu na to, czy będziesz czarterował jacht z Mahe czy z Praslin, na pewno żegluga na Seszelach Ci się spodoba i będziesz zadowolony.

Dlaczego warto się wybrać na Seszele?

Seszele to idealny kierunek na czarter jachtu. Dlaczego? Ponieważ sezon żeglarski trwa tu cały rok! Nie ma tu zimniejszego okresu i temperatura nigdy nie spada poniżej 25 stopni.

Poza tym kto nie lubi czystej wody, słońca i idealnej temperatury?

Tutaj warunki są wręcz stworzone do czarteru jachtu i ogólnie do wypoczynku.

Śnieżnobiałe plaże, piękne drzewa palmowe oraz lazurowe wody: to wszystko znajdziesz na Seszelach.

Co, jeśli nie posiadasz dokumentu uprawniającego do żeglugi?

Jeśli nie posiadasz licencji żeglarskiej, nic się nie dzieje. Nawet w takiej sytuacji możesz cieszyć się Seszelami na pokładzie jachtu i spędzić wymarzone wakacje w rajskich warunkach.

Po prostu wybierz czarter jachtu na Seszelach ze skipperem. Dzięki temu będziesz mógł totalnie się zrelaksować i korzystać z pięknych widoków bez martwienia się o żeglugę.

A jeśli chcesz skorzystać z niezrównanego komfortu, wybierz rejs na Seszelach i ciesz się komfortem ekskluzywnego hotelu. To będzie rejs z załogą, także niczego nie będzie Ci brakować.

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1
+1
1
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ