< Powrót
24
stycznia 2020
Tekst:
mat. prasowe
Zdjęcie:
Łukasz Falkiewicz
Pantaenius
„Wniebowzięta” - zwycięska fotografia z roku 2018.

Ostatnie dni na zgłoszenia do konkursu Pantaenius Jacht Foto!

Jeszcze tylko do końca stycznia, za pośrednictwem strony www.pantaenius-foto.pl, można zgłaszać zdjęcia do dziewiątej edycji konkursu Pantaenius Jacht Foto. Prace muszą być tematycznie związane z jachtami motorowymi lub żaglowymi i wykonane w 2019 roku.

Na zwycięzców czekają fantastyczne żeglarskie i fotograficzne nagrody ufundowanie przez naszych sponsorów – organizatora konkursu firmę Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów, specjalistę od akcesoriów Hama Polska, Delphia Foundation, Code Zero, Pomorski Związek Żeglarski, Akademię Jachtingu i LOTOS Nord Cup Gdańsk!

W lutym, po zakończeniu etapu zgłoszeń, zapraszamy wszystkich fanów żeglarstwa i fotografii do wzięcia udziału w głosowaniu online na zdjęcie, które otrzyma Nagrodę Publiczności. Zapraszamy do odwiedzania konkursowej galerii i polubienia nas na Facebooku. Mamy także nagrody dla aktywnych fanów konkursu!

W lutym finałową trzydziestkę wyłoni nasze jury. Przyznane zostaną nagrody główne i specjalne. Nasi jurorzy to doświadczeni żeglarze, dziennikarze i fotografowie. Od lat współpracują z nami Waldemar Heflich, redaktor naczelny miesięcznika „Żagle”, Krzysztof Olejnik, redaktor naczelny „Magazynu Wiatr” oraz kpt. Maciej Biechowski, redaktor naczelny magazynu „Jachting” i założyciel szkoły żeglarstwa Akademia Jachtingu. Zdjęcia oceniają także uznani zawodowcy z branży żeglarskiej: Marek Wilczek(„World in my eyes” – Marek Wilczek Photography), Bartosz Modelski (Sail Spotting) oraz Robert Hajduk (shuttersail.com). W zeszłym roku do jury dołączył polski żeglarz sportowy Piotr Kula, uczestnik Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie w klasie Finn.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 14 marca na scenie targów Wiatr i Woda 2020 w Warszawie. Będzie tam można także zobaczyć wystawę pokonkursową trzydziestu najlepszych prac zgłoszonych w tej edycji.

PODZIEL SIĘ OPINIĄ