< Powrót
15
grudnia 2023
Tekst:
mat. prasowe
Zdjęcie:
Magdalena Nykiel
Pantaenius Yacht Photo
Fotografia „Patagońska Zima” w ubiegłym roku zajęła trzecie miejsce w konkursie.

Pantaenius Yacht Photo – czas na trzynastą edycję!

W połowie grudnia rusza konkurs Pantaenius Yacht Photo za kończący się rok. Autorzy fotografii związanych z jachtami, żaglówkami, motorówkami, a nawet skuterami wodnymi mogą powalczyć o super nagrody!

To już trzynasta i miejmy nadzieję, że szczęśliwa edycja konkursu Pantaenius Yacht Photo. Etap zgłaszania prac rozpoczął się 15 grudnia w samo południe i będzie trwał do końca stycznia. Zwycięzca zgarnie żeglarski zegarek Garmin Quatix 7 Sapphire ufundowany przez firmę Pantaenius Ubezpieczenia Jachtów.

Zdjęcia wysyła się przez formularz na stronie konkursu! Możesz zgłosić każdą własnoręcznie wykonaną w 2023 roku fotografię zgodną z tematyką konkursu i regulaminem.

Do wygrania są fantastyczne wodniackie nagrody. W drugiej połowie lutego spośród 30 finałowych zdjęć fotograficzno-żeglarskie jury wybierze najlepsze z najlepszych. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 29 lutego w formie transmisji online na Facebooku. Laureat drugiego miejsca będzie mógł potrenować równowagę na desce SUP od firmy Pantaenius, a ostatni na podium zapakuje się na następne wakacje w pojemną i wodoodporną torbę ufundowaną przez markę Helly Hansen.

Pantaenius Yacht Photo

Zdjęcie „Zakodowany” Szymona Sikory zajęło w ubiegłym roku pierwsze miejsce.

Sponsorzy konkursu przyznają także nagrody specjalne w swoich kategoriach. Żeby powalczyć o bestsellerową kurtkę HH Crew Jacket, nagrodę specjalną od marki Helly Hansen, uczestnicy na swoich zdjęciach muszą idealnie uchwycić „radość z pasji”. Bezpieczniej poczuje się najlepszy fotograf w kategorii morskiej, kiedy otrzyma kamizelkę pneumatyczną od Pomorskiego Związku Żeglarskiego. Autor zdjęcia nagrodzonego w kategorii regatowej będzie mógł poszaleć na zakupach w sklepie sailovnia.pl dzięki voucherowi na zakupy ufundowanemu przez organizatorów regat Nord Cup Gdańsk. Zwycięzca w kategorii motorowodnej będzie miał możliwość zdobycia nowych umiejętności w Akademii Jachtingu.

W pierwszej połowie lutego na stronie konkursu będzie trwało głosowanie na ulubione zdjęcie publiczności, którego autor zostanie nagrodzony jedyną w swoim rodzaju i indywidualnie zaprojektowaną kamizelką z żagla uszytą przed firmę Code Zero.

Wszystkie nagrody, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie internetowej. Zapraszamy!

Obserwujcie i komentujcie na: Facebooku i Instagramie.

Co myślisz o tym artykule?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ