< Powrót
8
marca 2016
Tekst:
jsz
Zdjęcie:
mat. prasowe
Targi „Wiatr i Woda” w 2015 roku.

Przed nami „Wiatr i Woda”

W dniach 10-13 marca w Warszawie odbędą się 28. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji „Wiatr i Woda”. Na tej największej w Polsce imprezie skierowanej do miłośników wypoczynku na wodzie pojawi się ponad 400 wystawców, będą premiery jachtów i spotkania z żeglarzami.

Na targach będzie można zapoznać się z jachtami żaglowymi i motorowymi, osprzętem, systemami nawigacyjnymi, ofertą szkół żeglarskich i firm czarterowych oraz ubraniami dla wodniaków. Żeglarzy śródlądowych zainteresują z pewnością stoiska Międzynarodowej Drogi Wodnej E70 i Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego.

Organizatorzy i wystawcy przygotowali na 28. edycję „Wiatru i Wody” dużo dodatkowych atrakcji. Jednym z ważniejszych punktów będzie na pewno premiera jachtu motorowodnego Nautika 1150 Voyage ze stoczni Delphia Yachts. Zwiedzający będą mogli także dowiedzieć się więcej szczegółów o Mistrzostwach Europy ORC, które w 2017 roku odbędą się w Gdańsku, posłuchać opowieści  Szymona Kuczyńskiego, który przed kilkoma dniami ukończył samotny rejs dookoła świata, czy spotkać się z żeglarską kadrą na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro.

Podczas targów przyznany zostanie tytuł jachtu roku w Polsce oraz wręczone wyróżnienia „Gwóźdź Targów Wiatr i Woda” dla najciekawszych produktów. Nagrodzone zostaną również najładniejsze stoiska.

Warszawskie targi są organizowane od 1990. Liczba zwiedzających w poprzednich latach sięgała 40 000 osób. Odbywać się będą w Centrum Wystawienniczym przy ul. Marsa 56 C w Warszawie od czwartku do niedzieli.

Więcej informacji na stronie: http://www.wiatriwoda.pl/

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ