< Powrót
22
czerwca 2016
Tekst:
Ewa Górska
Zdjęcie:
JKMW Kotwica o. Świnoujście

Regaty „Dni Morza” 2016

W najbliższy weekend, 25-26 czerwca, na Zatoce Pomorskiej odbędą się regaty „Dni Morza”, zaliczane do punktacji Zachodniopomorskiego Pucharu Sezonu ORC, Zachodniopomorskiego Pucharu Sezonu KWR, Morskiego Żeglarskiego Pucharu Polski oraz do Pucharu Bałtyku Południowego.

„Dni Morza” zostaną rozegrane w klasie ORC, KWR i Open. Odbędą się po zachodniej stronie toru wejściowego do Świnoujścia, na trasie wyznaczonej przez dwie boje ustawione w linii wiatru w odległości ok. 1 Mm. Przewiduje się przeprowadzenie siedmiu biegów. Czas startu i trasy podane będą w Instrukcji Żeglugi 24 czerwca. Regaty będą ważne, jeśli odbędzie się przynajmniej jeden wyścig.

Zgłoszenia do regat można składać w piątek, 24 czerwca, do godz. 20 w Biurze Regat w Basenie Północnym w Świnoujściu oraz pocztą elektroniczną, na adres: jkmw_kotwica@uznam.net.pl.

Do zgłoszenia należy dołączyć aktualne świadectwo pomiarowe i polisę ubezpieczenia. Druk zgłoszenia można otrzymać w Biurze Regat lub pobrać ze strony internetowej organizatora. Tam także zawiadomienie o regatach.

Organizatorem są Jacht Klub Marynarki Wojennej „Kotwica” o. Świnoujście oraz Urząd Miasta Świnoujście. 

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ