< Powrót
13
grudnia 2016
Tekst:
jsz
Zdjęcie:
Paolo Cugudda
Rywalizacja klasy 420 kobiet. Pierwsza z lewej załoga Zofia Korsak i Hanna Siwek (MKS Dwójka Warszawa), a w środku Barbara Dzik i Sara Florczyńska (YKP Gdynia).

Regaty w Imperii bez wiatru i bez sukcesu

W niedzielę 11 grudnia we Włoszech zakończyły się Imperia Winter Regatta. W imprezie dla klas 470 i 420 rywalizowały 184 załogi, w tym osiem polskich. Niestety przez brak wiatru udało się przeprowadzić tylko pojedyncze wyścigi.

W klasie 420 kobiet, w której odbył się tylko jeden bieg, 15. miejsce zajęły Gabriela Czapska i Hanna Jarząbek (KS Spójnia Warszawa), a 17. Zofia Korsak i Hanna Siwek (MKS Dwójka Warszawa). Nieco dalej, na 38. pozycji, uplasowały się Barbara Dzik i Sara Florczyńska (YKP Gdynia).

W klasie 420 open, w której wystartować mieli Jakub Gołębiowski i Filip Szmit (YKP Gdynia), Seweryn Wysokiński i Mateusz Jankowski (CSW Opty Ustka), Mateusz Szwed i Antoni Sapijaszko (KS Spójnia Warszawa), Aleksandra Roszkowska i Adrian Dubowski (KS Spójnia Warszawa) oraz Dominik Ignaczewski i Sebastian Ignaczewski (KS Spójnia Warszawa), nie udało się przeprowadzić ani jednego wyścigu.

Imperia Winter Regatta zorganizowane zostały przez Yacht Club Imperia we współpracy z Porto Maurizio Yacht Club i Circolo Nautico al Mare Alassio.

Wyniki

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ