< Powrót
7
marca 2016
Tekst:
tef
Zdjęcie:
Tadeusz Lademann
Prezes PoZŻ Bogusław Witkowski (z lewej) przekazuje porozumienie komandorowi SKŻ Piotrowi Hlavatemu.

Regaty ze wsparciem PoZŻ

Pomorski Związek Żeglarski wesprze imprezy żeglarskie organizowane przez Sopocki Klub Żeglarski i Polski Związek Klasy Omega.  

Porozumienie o współpracy z SKŻ zostało podpisane wczoraj, 6 marca w Gdyni, a umowa z PZKO w ubiegłym tygodniu. W imieniu SKŻ podpis pod nim złożył komandor klubu Piotr Hlavaty, a w imieniu Polskiego Związku Klasy Omega wiceprezes tej organizacji Tomasz Micewicz. PoZŻ reprezentował prezes Bogusław Witkowski.

Na mocy porozumienia z SKŻ PoZŻ będzie współpracował z sopockim klubem przy organizacji imprez organizowanych przez SKŻ w sezonie 2016: Pucharze Prezydenta Sopotu z Mistrzostwami Polski Formuły Windsurfing, odbywającym się w dniach 17-19 czerwca, Mistrzostw Europy Techno Plus w dniach 17-22 lipca i Mistrzostw Europy Techno293 w dniach 23-30 lipca (wszystkie imprezy w Sopocie).

Umowa z PZKO dotyczy regat o nazwie Mistrzostwa Polski o Puchar Juliusza Sieradzkiego, w ramach edycji Pucharu Polski 2016 w klasie Omega, które odbędą się 28-31 lipca w Pucku. PoZŻ będzie ich organizatorem.

Podpisanie porozumienia i umowy stanowi kontynuację współpracy pomiędzy organizacjami zapoczątkowanej w ubiegłym roku.

PODZIEL SIĘ OPINIĄ