< Powrót
22
września 2014
Tekst:
Ilona Miluszewska
Zdjęcie:

Start Forum Nauczycieli Żeglarstwa

Już w najbliższą środę, 24 września, rozpocznie działalność Forum Nauczycieli Żeglarstwa. Inauguracja połączona będzie z wodowaniem książki Bogdana Olszewskiego „Sztuka nauczania żeglarstwa”.

sztuka nauczania zeglarstwa okladkaUroczystość odbędzie się o godz. 16 w siedzibie Pomorskiego Związku Żeglarskiego przy al. Jana Pawła II 11 w Gdyni. Będzie miała charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Forum Nauczycieli Żeglarstwa to odpowiedź Pomorskiego Związku Żeglarskiego na głosy płynące ze środowisk instruktorów i nauczycieli żeglarstwa z całej Polski. Ma być miejscem wymiany podglądów i doświadczeń z zakresu metodyki żeglarstwa.

W ramach Forum obywać się będą comiesięczne spotkania, na których dyskutowane będą najbardziej palące kwestie związane z nauczaniem żeglarstwa. Udział w nich brać mogą wszyscy chętni. Wstęp wolny.

Opiekę merytoryczną nad Forum sprawuje Rada Programowa, w skład, której weszli wybitni znawcy tematyki żeglarskiej i instruktorskiej, kapitanowie, instruktorzy i egzaminatorzy. Radzie przewodniczy Bogdan Olszewski, jeden z najbardziej zasłużonych polskich nauczycieli żeglarstwa, autor  „Sztuki nauczania żeglarstwa”, która zostanie wodowana na inauguracyjnym spotkaniu.

ZOBACZ TAKŻE

PODZIEL SIĘ OPINIĄ

Błękitna szkoła