< Powrót
11
maja 2016
Tekst:
tef
Zdjęcie:
Tadeusz Lademann
Nagranie programu „Czas Gdyni” - Joanna Zielińska, przewodnicząca Rady Miasta Gdyni i prezes PoZŻ Bogusław Witkowski odpowiadają na pytania dziennikarza TVP Gdańsk Wojciecha Sulecińskiego.

Święto Morza w telewizji

Dzisiaj 11 maja w gdyńskim Infoboxie odbyło się nagranie telewizyjnego programu „Czas Gdyni” poświęconego w całości Świętu Morza.

W nagraniu udział wzięli przedstawicieli organizatorów Święta Morza: przewodnicząca Rady Miasta Gdyni Joanna Zielińska i prezes Pomorskiego Związku Żeglarskiego Bogusław Witkowski.

„Czas Gdyni” to program TVP 3 Gdańsk poświęcony miastu „z morza i marzeń”: jego historii, współczesności i przyszłości. Zawiera także zapowiedzi najciekawszych wydarzeń dziejących się w Gdyni.

Do takich należy niewątpliwie Święto Morza – impreza nawiązująca do przedwojennych tradycji, której czwarta już edycja odbędzie się w tym roku w dniach 24-26 czerwca. W jego programie znalazło się kilkanaście wydarzeń o morskich charakterze.

„Czas Gdyni” poświęcony Świętu Morza wyemitowany zostanie 17 czerwca o godz. 18.15 na antenie TVP 3 Gdańsk. Będzie go też można obejrzeć w internecie na stronie: http://gdansk.tvp.pl/13579419/czas-gdyni.

Więcej o samym Świecie Morza znaleźć można z kolei na stronie: www.swietomorza.eu. 

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ