< Powrót
23
stycznia 2018
Tekst:
jsz
Zdjęcie:
Tadeusz Lademann

Szkolenie regatowe: jak rozmawiać na jachcie?

Przed nami drugie spotkanie szkolenia regatowego organizowanego przez Pomorski Związek Żeglarski. W środę, 24 stycznia, o komunikacji w załodze opowie Daniel Krokosz, psycholog z Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

– Poruszę przede wszystkim problem porozumienia w trudnych warunkach, kiedy komunikaty muszą być szybkie i precyzyjne – tłumaczy Daniel Krokosz. – Przez hałas, stres czy pogodę są one często inaczej rozumiane, co stwarza problemy. Przedstawię też kilka technik, co zrobić, żeby intencja nadawcy została jak najprecyzyjniej odebrana.

Dr Daniel Krokosz jest asystentem w Zakładzie Psychologii Zdrowia na Akademii Wychowania i Sportu w Gdańsku. Jako psycholog pracował z żeglarzami pływającymi w klasach 29er, 49er FX oraz kadrą B 49er. Prowadził również zajęcia z treningu mentalnego żeglarzy klas juniora młodszego, organizowane przez Pomorski Związek Żeglarski i Pomorską Federację Sportu.

Wykład odbędzie się 24 stycznia, w godzinach 18-20, w Szkole Morskiej w Gdyni, przy ulicy Polskiej 13A.

Zgłoszenia wciąż można przesyłać na adres: biuro@pozz.org.pl. Organizatorem szkolenia jest Pomorski Związek Żeglarski, a koordynatorem Andrzej Mielicki (tel. 501 495 637, e-mail: andrzej.mielicki@pozz.org.pl).

PODZIEL SIĘ OPINIĄ