< Powrót
7
września 2015
Tekst:
dol
Zdjęcie:
baltexpo.pl

Trwają targi Baltexpo 2015

296 firm z 14 krajów uczestniczy w najstarszych polskich targach przemysłu morskiego. Impreza ulokowana w gdańskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo przy ul. Żaglowej 11 potrwa do 9 września i jest otwarta dla zwiedzających od godz. 10 do 17.

Na targach można m.in. zobaczyć urządzenia i przykłady najnowszych rozwiązań technologicznych z zakresu budowy, przebudowy i modernizacji statków oraz wyposażenie okrętowe. Swoją ofertę prezentują biura projektowe, a firmy eksploatacyjne reklamują usługi związane z wydobyciem ropy i gazu spod dna morskiego. W tym roku szczególną uwagę organizatorzy targów zwracają na bezpieczeństwo portów i żeglugi oraz ekologię. 

Swój dorobek i potencjał zaprezentuje międzynarodowe środowisko biznesowe. Będzie również możliwość przyjrzenia się samorządowym inicjatywom wspierającym rozwój regionów nadmorskich.

Na BALTEXPO 2015 można nie tylko zapoznać się z nowinkami technicznymi. Dla polskich i zagranicznych inwestorów przygotowano wiele atrakcyjnych propozycji w ramach projektów takich jak Międzynarodowy Korytarz Transportowy Bałtyk-Adriatyk czy gdyńska „Dolina Logistyczna”.

Szczegółowy program i inne informacje dostępne są na stronie wydarzenia.

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ