< Powrót
22
sierpnia 2019
Tekst:
mat. prasowe
Zdjęcie:
mat. prasowe
Warsaw Sailing Days

W najbliższy weekend rusza czwarta edycja Warsaw Sailing Days

Tegoroczne wydanie Warsaw Sailing Days potrwa od 23 do 25 sierpnia. To impreza przyciągająca zawodników z całej Polski. Na starcie stanie siedem klas regatowych –  Nautica 450, Omega, Korsarz, Tango, RS Vision, RS Aero, klasy T oraz gościnnie Laser standard i Laser Radial.

Świetna atmosfera żeglarskiego święta na wodach zalewu sprawia, że kilka klas zadomowiło się już tutaj na dobre. Dla niektórych klas będą to kolejne regaty z cyklu Pucharu Polski, więc zapowiada się zacięta rywalizacja. Dla klas Tango oraz T są to kolejne regaty z cyklu o Grand Prix Warszawy.

– Podczas regat, poza klasami goszczącymi z okazji tego wydarzenia, przystań „Między Żaglami” – jeden z organizatorów – oferuje też dla chętnych trzy typy jachtów, które można wyczarterować na miejscu – mówi organizator regat Marcin Murmyło. – Co prawda Omegi zostały zarezerwowane już przed wakacjami, ale posiadamy także w ofercie jednostki klasy RS Vision i RS Aero. Dzięki tej opcji, każdy może poczuć smak rywalizacji, nawet jeśli nie posiada własnej jednostki.

W porcie jachtowym Nieporęt spodziewać się można wielu atrakcji nie tylko na wodzie, ale również na lądzie. Patronami medialnymi imprezy są Żeglarski.info oraz W Ślizgu.

Warsaw Sailing Days 2019 na Facebooku

Zawiadomienie o regatach

PODZIEL SIĘ OPINIĄ