< Powrót
6
marca 2018
Tekst:
dol, mat. prasowe
Zdjęcie:
wiatriwoda.pl
Wiatr i Woda

Wiatr i Woda po raz 30

Od 8 do 11 marca w siedzibie EXPO XXI Warszawa trwać będzie 30. edycja Targów Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda. Jak zapowiadają organizatorzy, YACHT EXPO i Murator EXPO, jubileuszowe wydarzenie zapowiada się wyjątkowo okazale.

Targi Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda to największa impreza wystawiennicza branży żeglarskiej, jachtingu motorowego, kajakarstwa, windsurfingu oraz nurkowania w Polsce. W tym roku swoje produkty zaprezentuje tu rekordowa liczba 450 firm oferujących sprzęt i akcesoria ze wszystkich dyscyplin aktywnego wypoczynku i sportów związanych z wodą. Tradycyjnie nie zabraknie premierowych pokazów łodzi i wyposażenia. Obecni będą wystawcy z Chorwacji, Czech, Grecji, Holandii, Korei Południowej, Łotwy, Niemiec, Polski, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Targi Wiatr i Woda to obok ekspozycji wystawców, także wyjątkowo bogaty program wydarzeń towarzyszących – wykłady, spotkania z mistrzami sportów wodnych, pokazy, doroczne podsumowania dokonań branży, spotkania sympatyków sportu i rekreacji na wodzie oraz atrakcje dla najmłodszych gości.

Uroczyste otwarcie Targów: 8 marca o godz. 12 (scena w hali nr 1).

Kalendarz imprezy:
czwartek, 8 marca, w godz. 11-17
piątek, 9 marca, w godz. 10-18
sobota, 10 marca, w godz. 10-18
niedziela, 11 marca, w godz. 10-16

Program 

Spis wystawców 

www.wiatriwoda.pl

PODZIEL SIĘ OPINIĄ