< Powrót
8
grudnia 2018
Tekst:
Dariusz Olejniczak
Zdjęcie:
Maciej Frąckiewicz
Żeglarski.info
Dziennikarze Żeglarskiego.info Dariusz Olejniczak (z lewej) i Jędrzej Szerle z dyplomem przyznanym przez Polski Związek Żeglarski.

Wyróżnienie Polskiego Związku Żeglarskiego dla Żeglarski.info

Podczas piątkowej Gali Polskiego Związku Żeglarskiego w szczególny sposób został uhonorowany portal Żeglarski.info. Wyróżnienie odebrali nasi dziennikarze zaproszeni na uroczystość do Centrum Olimpijskiego PKOl w Warszawie.

– Dziękujemy redakcji portalu Żeglarski.info, z którym łączy nas porozumienie o współpracy, za dotychczasową działalność na rzecz żeglarstwa – mówił prezes PZŻ Tomasz Chamera wręczając nam pamiątkowy dyplom.

Dziękujemy za to wyróżnienie i jesteśmy z niego dumni. Redakcja naszego portalu to zespół kilkunastu osób. Codziennie pracujemy nad zawartością serwisu, starając się dostarczać Czytelnikom dawkę najciekawszych i najnowszych informacji na temat najważniejszych wydarzeń w polskim żeglarstwie, publikujemy rozmowy z osobami dla żeglarskiego środowiska ważnymi i inspirującymi. Nasz portal to nie tylko teksty, ale i tabele z wynikami regat, zdjęcia i filmy, a także profile w mediach społecznościowych, które każdego miesiąca przyciągają tysiące użytkowników – pasjonatów i kibiców żeglarskich.

Dyplom od PZŻ nie był jedyną okazją do naszego wyjścia na scenę podczas piątkowej Gali. Odebraliśmy także, w imieniu Pomorskiego Związku Żeglarskiego wyróżnienie przyznane w konkursie w konkursie fotograficznym Programu Polska Bandera za zdjecie redakcyjnego fotoreportera Żeglarskiego.info Tadeusza Lademanna.

Żeglarski.info na Facebooku i na Instagramie

Nasz dziennikarz odebrał wyróżnienie przyznane w konkursie fotograficznym Programu Polska Bandera.

Nasz dziennikarz odebrał wyróżnienie przyznane w konkursie fotograficznym Programu Polska Bandera. Fot. Jędrzej Szerle

Wyróżnione zdjęcie. Fot. Tadeusz Lademann

PODZIEL SIĘ OPINIĄ