< Powrót
14
sierpnia 2017
Tekst:
dol
Zdjęcie:
Tadeusz Lademann
Finał Dr Irena Eris ORC European Championship Gdańsk 2017 – na scenie od lewej: Łukasz Trzciński, przedstawiciel organizatora Pomorskiego Związku Żeglarskiego i sternik jachtu „GoodSpeed”, Monika Rynkowska z Gdańskiego Ośrodka Sportu, Joanna Łodygowska, szefowa Działu Komunikacji Dr Irena Eris i Michał Korneszczuk z załogi „GoodSpeeda” , a jednocześnie przedstawiciel PoZŻ.

Pod żaglami Dr Irena Eris

Dr Irena Eris ORC European Championship Gdańsk 2017 już za nami. Niemal tysiąc żeglarzy i żeglarek z trzynastu krajów, którzy uczestniczyli w mistrzostwach Europy rozgrywanych na Zatoce Gdańskiej rozjechało się do domów, ale wspomnienia i przygody, jakich doświadczyli podczas tych regat jeszcze długo będą im towarzyszyć.

Lipcowe mistrzostwa to największe regatowe wydarzenie, w jakim uczestniczył Gdańsk. Impreza została oceniona bardzo wysoko przez uczestników, którzy chwalili nie tylko organizację regat, nie szczędzili także słów zachwytu miastu – gospodarzowi.

Na pozytywny całościowy obraz wydarzenia składa się wiele czynników. Jednym z nich jest zaangażowanie partnerów i sponsorów. A sponsorem tytularnym ME była firma Dr Irena Eris, na co dzień związana z branżą kosmetyczną. Jak się jednak okazuje, chętnie angażująca się także w projekty sportowe, w tym żeglarskie. Dr Irena Eris jest symbolem dbałości o kobiece piękno, zatem zaangażowanie w tak piękny sport, jakim jest żeglarstwo, nie powinno dziwić.

Owo zaangażowanie nie jest zresztą w działalności firmy niczym nowym. Udział marki Dr Irena Eris w tegorocznych żeglarskich mistrzostwach Europy w klasie ORC to nie pierwsze związki firmy z żeglarstwem. W 2015 roku była ona jednym z partnerów Energa Sopot Match Race rozgrywanych w ramach cyklu World Match Racing Tour. Podobnie było i w tym roku. W tegorocznej edycji Sopot Match Race Przemysław Tarnacki ścigał się zresztą na jachcie sygnowanym logo Dr Irena Eris. Ponadto firma wystawia swoją załogę w rozmaitych imprezach żeglarskich, jak choćby Regatach Lewiatana.

Podczas zakończonych niedawno mistrzostw Europy, wśród gości zaproszonych na inaugurację i finał tego żeglarskiego święta nie zabrakło przedstawicielki sponsora tytularnego, Joanny Łodygowskiej. Szefowa Działu Komunikacji Dr Irena Eris gratulowała wszystkim uczestnikom zmagań i wyraziła nadzieję, że w przyszłości będą kolejne okazje do spotkań przy okazji równie udanych regat. Oznacza to, że renomowana marka z branży kosmetycznej z pewnością będzie angażować się w przedsięwzięcia żeglarskie wspierając tę piękną i szlachetną dyscyplinę sportu.

PODZIEL SIĘ OPINIĄ