< Powrót
26
marca 2023
Tekst:
Jędrzej Szerle
Zdjęcie:
Tadeusz Lademann
Sejmik
Zwyczajny Sejmik Sprawozdawczy Pomorskiego Związku Żeglarskiego.

Zarząd Pomorskiego Związku Żeglarskiego z absolutorium

Delegaci z pomorskich klubów podsumowali 2022 rok. W niedzielę 26 marca w Gdyni odbył się Zwyczajny Sejmik Sprawozdawczy Pomorskiego Związku Żeglarskiego.

34 delegatów z całego Pomorza wzięło udział w corocznych obradach członków Pomorskiego Związku Żeglarskiego. Tematów nie brakowało, ponieważ 2022 rok obfitował w wydarzenia.

Główną częścią Zwyczajnego Sejmiku Sprawozdawczego było podsumowanie działalności PoZŻ. Przedstawił je prezes Bogusław Witkowski, który przypomniał ubiegłoroczne dokonania naszych młodych sportowców, opowiedział o imprezach organizowanych i współorganizowanych przez Związek oraz przybliżył przeprowadzone rejsy STS „Pogoria”. Następnie zreferował sytuację finansową Związku.

W kolejnej części Sejmiku sprawozdanie przedstawiła Komisja Rewizyjna, głos zabrał również członek Sądu Koleżeńskiego. Sejmik był też okazją do dyskusji na temat działalności Związku. Wzięli w niej udział nie tylko delegaci, ale także gość – Radosław Śląski, prezes Śląskiego Związku Żeglarskiego.

Podczas głosowania delegaci przyjęli sprawozdanie finansowe za 2022 rok i udzielili absolutorium Zarządowi.

– Dziękuję delegatom za poparcie działań podejmowanych przez Zarząd – mówił prezes PoZŻ Bogusław Witkowski. – Dzięki temu możemy dalej pracować nad przygotowaniami do sezonu żeglarskiego 2023.

Co myślisz o tym artykule?
+1
3
+1
2
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ