< Powrót
23
maja 2023
Tekst:
mat. prasowe
Zdjęcie:
mat. prasowe

Zawiń do Poznania na Yacht Salon 2023!

Jachty, łodzie i sporty wodne po raz kolejny zagoszczą w Poznaniu na targach Yacht Salon, które odbędą się w dniach 26-29 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Miłośnicy wodnych przygód ponownie będą mogli spotkać się na evencie specjalnie dedykowanym dla ich społeczności.

Targi jachtów, łodzi i sportów wodnych – Yacht Salon 2023

Podczas czterodniowego wydarzenia zwiedzający będą mieli możliwość podziwiania jachtów żaglowych i motorowych od czołowych marek i dystrybutorów. Nie zabraknie zarówno popularnych jednostek i jak i nowości oraz premier. Wielu z dystrybutorów oferuje możliwość czarterów swoich jednostek, dlatego warto przyjść na Yacht Salon, porozmawiać z wystawcami i zaplanować wymarzony urlop czy wakacje.

Ale nie tylko łodzie zostaną zaprezentowane podczas październikowego wydarzenia. Także inne aktywności wodne będzie można spotkać na Yacht Salon. Skutery wodne, kajaki, SUP-y, nurkowanie to tylko część sportów wodnych, których zwiedzający doświadczą osobiście.

Targi Yacht Salon to również okazja do zdobycia wiedzy i wymiany doświadczeń. Podczas wydarzenia będzie można zaczerpnąć fachowej wiedzy żeglarskiej dzięki czemu jest to miejsce gdzie nowoczesne technologie spotykają się z pasją kultywowaną od pokoleń.

Dodatkowy dzień dla biznesu

Tegoroczna edycja targów potrwa o jeden dzień dłużej niż rok temu. Będzie to tzw. Business Day. Pierwszy dzień będzie doskonałą okazją dla firm z branży zaproszonych przez wystawców oraz mediów, ale to również możliwość dla pozostałych zwiedzających by w dużym komforcie i przy niższej frekwencji odwiedzić całą ekspozycję targową.

Jeden bilet, kilka wydarzeń

Oprócz interesującej ekspozycji Yacht Salon zwiedzający w ramach zakupionego biletu będą mogli zobaczyć również ekspozycję targów turystyki i regionów – Tour Salon, odwiedzić producentów kamperów i sprzętu biwakowego w ramach największych w tej branży targów w Polsce Caravans Salon oraz wybrać się na spotkania z podróżnikami w ramach Festiwalu Śladami Marzeń.

Bogaty program Yacht Salon oraz pozostałych imprez z bloku sprawia, że szczególnie ciekawa opcją może być zakup karnetu na całą imprezę, dzięki czemu zwiedzający będą mogli zaplanować sobie czas i skorzystać z większości atrakcji czy spotkań.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem naszego portalu.

Więcej informacji

Bilety do nabycia

Facebook

Wydarzenie na Facebooku

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ