< Powrót
18
stycznia 2024
Tekst:
Adam Mauks
Zdjęcie:
AI / Projektant / Copilot

Żeglarskie sklepy internetowe w ofensywie

Zakupy w internecie stają się coraz bardziej popularne. Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzą także sklepy żeglarskie. Przedstawiamy 10 – naszym zdaniem – najciekawszych.

 

szopeneria.pl

Ponad 20-letnią tradycją chwali się internetowy sklep żeglarski Szopeneria.pl – Żeglujesz w dobrym kierunku. Można tu znaleźć duży wybór artykułów żeglarskich, łącznie z atrakcyjnymi gadżetami.

 

zefir.sklep.pl

Artykułu nierdzewne, cumownicze, elektryczne, liny żeglarskie a nawet literatura żeglarska – to asortyment internetowego sklepu żeglarskiego Zefir Marine. „Nasz sklep żeglarski online w każdej chwili służy Państwu pomocą i fachowym doradztwem” – deklarują właściciele sklepu.

 

centrumjachtingu.pl

Torby, worki marynarskie, plecaki, ale także odzież, obuwie i inny sprzęt turystyczny, ratunkowy oraz książki i upominki – to tylko niektóre argumenty, którymi do swoich klientów przemawia Sklep Żeglarski Centrum Jachtingu.

 

aqua-sport.com.pl

Od 30 lat działa na rynku sklep Aqua Sport. Wybór artykułów jest ogromny. Wystarczy wejść na stronę sklepu.

 

sklepwind.pl

Bardzo bogatą ofertę sprzętu żeglarskiego, wszelkich akcesoriów i innych ważnych dla żeglarzy rzeczy ma Sklep Żeglarski Wind.

 

sailor24.pl

Wszystko dla żeglarzy oferuje sklep, który swoje początki datuje na rok 1976. Oczywiście, wtedy jeszcze Sailor24.pl nie był sklepem internetowym, ale dziś można już kupować sprzęt i żeglarskie akcesoria w tym sklepie wchodząc na stronę.

 

sailstore.pl

O swoim profesjonalizmie zapewnia także sklep SailStore.pl, w którym także można kupić wszystko, co jest żeglarzowi potrzebne.

 

sailovnia.pl

Szeroki asortyment sprzętu żeglarskiego, zwłaszcza dla sportowców, ale nie tylko deklaruje załoga sklepu Sailovnia.pl.

 

epogoria.com

Od niedawna w grupie żeglarskich sklepów internetowych jest Epogoria.com – Morskie Inspiracje oferujący produkty związane ze słynnym żaglowcem STS „Pogoria”. Na stronie sklepu można zamówić odzież, chemię jachtową, publikacje książkowe, pamiątkowe kubki czy kalendarze.

 

mazuria.com

Bardzo dobrze zaopatrzonym żeglarskim sklepem internetowych jest również Mazuria.

 

Co myślisz o tym artykule?
+1
5
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
1
+1
3

PODZIEL SIĘ OPINIĄ