< Powrót
4
listopada 2015
Tekst:
opr. IM
Zdjęcie:
Tadeusz Lademann
Przemysław Miarczyński - zwycięzca 62 edycji Plebiscytu Sportowego „Dziennika Bałtyckiego”.

Zgłaszajmy żeglarzy!

W piątek, 6 listopada rozpoczyna się 63 edycja Plebiscytu Sportowego „Dziennika Bałtyckiego”, w którym wybierani są najpopularniejsi sportowcy, trenerzy i drużyny na Pomorzu.

W ubiegłorocznej edycji zwycięzcą w głosowaniu czytelników został Przemysław Miarczyński z SKŻ Hestia Sopot przed Piotrem Myszką z AZS AWFiS Gdańsk.

Zgłaszać można zarówno sportowców amatorów, jak i profesjonalistów. To dobra okazja, aby docenić młodych zawodników i trenerów na początku ich kariery.

W pierwszym etapie akcji najpopularniejsi sportowcy, trenerzy i drużyny zostaną wybrani osobno w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i w powiatach województwa pomorskiego. Głosowanie potrwa do piątku, 27 listopada do północy.

Zwycięzcy pierwszego etapu awansują do drugiego, regionalnego, który rozpocznie się 30 listopada br. Spośród nich wybrani zostaną Najpopularniejsi Sportowcy, Trenerzy i Drużyny na Pomorzu w 2015 r. Laureaci z miast i powiatów zachowają głosy zdobyte w pierwszym etapie plebiscytu.

Nominacje można przekazać telefonicznie: 502 499 065, pocztą elektroniczną: sportowiec@prasa.gda.pl lub wypełniając formularz na stronie „Dziennika Bałtyckiego”.

Fundatorem nagród jest Mieczysław Struk, marszałek województwa  pomorskiego, pod którego przewodnictwem kapituła plebiscytu przyzna tytuł Sportowca Roku 2015 na Pomorzu. Dyplomy i nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali transmitowanej na żywo przez telewizję.

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ