< Powrót
25
lipca 2023
Tekst:
Jędrzej Szerle
Zdjęcie:
Marina Yacht Park
Orzeł. Ostatni patrol
Portowe Kino Letnie w Marinie Yacht Park.

Zobacz film „Orzeł. Ostatni patrol” w Portowym Kinie Letnim

Wojenny dramat o jednym z najsłynniejszych polskich okrętów będzie można zobaczyć za darmo w Gdyni już w sobotę 5 sierpnia. Na seans filmu „Orzeł. Ostatni patrol” zaprasza do Portowego Kina Letniego Marina Yacht Park.

Orzeł. Ostatni patrolOd początku czerwca Marina Yacht Park i Port Gdynia organizują w Gdyni wyjątkowe kino letnie. W urokliwym, żeglarskim otoczeniu, na pirsie nr 1 mola Rybackiego, prezentowane są filmy o tematyce marynistycznej. Jako pierwszy 3 czerwca wyświetlony został komediodramat „W trójkącie”. Następnie – 1 lipca – zobaczyć można było francuski dramat „Albatros”. Podczas trzeciej odsłony Portowego Kina Letniego pokazany zostanie polski film poświęcony jednej z największych zagadek okresu II wojny światowej.

W sobotę 5 sierpnia o godzinie 21 w Marinie Yacht Park wyświetlony zostanie dramat wojenny „Orzeł. Ostatni patrol”. Produkcja, która premierę miała w ubiegłym roku, opowiada historię polskiego okrętu podwodnego „Orzeł”, który we jesienią 1939 roku brawurowo uciekł z Tallina i przedarł do Wielkiej Brytanii. Jednostka w niejasnych okolicznościach zaginęła jednak już wiosną 1940 roku…

Film w Marinie Yacht Park w ramach Portowego Kina Letniego będzie można oglądać na leżakach i krzesłach. Wstęp wolny.

Kolejnym filmem prezentowanym w marinie będzie animowany „Ups 2! Bunt na Arce”. Pokaz odbędzie się w sobotę 2 września o godzinie 20.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ