< Powrót
16
kwietnia 2019
Tekst:
Jędrzej Szerle
Zdjęcie:
Jędrzej Szerle
Tomasz Jankowski
Wykład Adama Jankowskiego podczas tegorocznej Akademii Regatowej.

Akademia Regatowa 2019: Jak kalibrować elektronikę pokładową?

W środę 17 kwietnia odbędą się ostatnie zajęcia tej edycji Akademii Regatowej Pomorskiego Związku Żeglarskiego. Prelegentem będzie Tomasz Jankowski z firmy Eljacht.

Za nami już siedem wykładów Akademii Regatowej, zorganizowanej przez PoZŻ i Komisję Żeglarstwa Morskiego Polskiego Związku Żeglarskiego. Dotychczas prelekcje wygłosili Piotr Adamowicz, Daniel Krokosz, Ada Osińska, Marek Zwierz, Paweł Wilkowski i Janusz Maziarz oraz dwukrotnie Adam Jankowski. Tę edycję szkolenia zamknie wykład Tomasza Jankowskiego, który opowie o elektronice pokładowej i jej kalibracji.

– Kalibracja instrumentów jachtowych jest pomocna i ma znaczenie przy ściganiu – tłumaczy Tomasz Jankowski. – A nasi żeglarze nie zawsze zwracają na to uwagę.

Tomasz Jankowski jest specjalistą od urządzeń nawigacyjnych, pracującym w firmie Eljacht.

Wykład odbędzie się w środę 17 kwietnia w siedzibie Pomorskiego Związku Żeglarskiego (al. Jana Pawła II 11, 81-345 Gdynia) w godzinach 18-20. Koszt uczestnictwa w ośmiu wykładach Akademii Regatowej wynosi 40 zł.

Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem: biuro@pozz.org.pl. Organizatorem szkolenia jest Pomorski Związek Żeglarski, a koordynatorem Andrzej Mielicki (tel. 501 495 637, e-mail: andrzej.mielicki@pozz.org.pl).

PODZIEL SIĘ OPINIĄ