< Powrót
8
kwietnia 2022
Tekst:
mat. prasowe
Zdjęcie:
Robert Hajduk / PFN
IV edycja Programu  Szkoleniowego I Love Poland

IV edycja Programu Szkoleniowego I Love Poland: Piętnastka wyłoniona!

Zakończył się ostatni etap rekrutacji w IV edycji Programu  Szkoleniowego I Love Poland. Finałowa piętnastka została wyłoniona na podstawie punktów  uzyskanych w ankietach, oceny załogi, wideo-rozmów z kapitanem Grzegorzem Baranowskim oraz obrad Kapituły.

W zgrupowaniu szkoleniowym oraz praktykach na jachcie Volvo Open 70 wezmą udział następujące osoby:

♦ Karolina Boule
♦ Hieronim Norkiewicz
♦ Alan Alkhatab
♦ Marcel Głuchowski
♦ Szymon Cierzan
♦ Mateusz Godlewski
♦ Tomasz Kochanowski
♦ Filip Florek
♦ Mateusz Ścibor
♦ Marcin Juszczak
♦ Piotr Masztalerz
♦ Mateusz Rakowski
♦ Kornelia Ulążka
♦ Alan Kocięda
♦ Dominik Janowczyk

Wśród  15. wybranej do IV edycji Programu Szkoleniowego przy projekcie „I Love Poland” znalazły się osoby z różnym doświadczeniem żeglarskim: w regatach na klasach olimpijskich, jachtingu oceanicznym, praktyką na żaglowcach, a także w pracy trenerskiej.

Finaliści to studenci uczelni sportowych, prawniczych, medycznych, ekonomicznych i technicznych.  A także ludzie pracujący w różnych branżach oraz uczniowie szkół średnich.

Dla wielu z nich udział w projekcie to szansa na sukces, a zostanie profesjonalnym zawodowym żeglarzem jest spełnieniem marzeń. Mają nadzieję, że nauka od bardziej doświadczonych żeglarzy i praktyki na Volvo Open 70 pozwolą im rozwinąć skrzydła.

Finałowa piętnastka wybrana do IV edycji Programu  Szkoleniowego I Love Poland, w wyniku kilkustopniowej rekrutacji, już 22 kwietnia rozpocznie zgrupowanie w Narodowym Centrum Żeglarstwa, podczas którego czeka ją szkolenie z ratownictwa morskiego, warsztaty komunikacji i panel dyskusyjny z załogą I Love Poland.

Co myślisz o tym artykule?
+1
1
+1
2
+1
3
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2

PODZIEL SIĘ OPINIĄ