< Powrót
12
marca 2020
Tekst:
Tomasz Falba
Zdjęcie:
Tadeusz Lademann
sejmik

Sejmik Wyborczy Pomorskiego Związku Żeglarskiego odroczony

Zarząd Pomorskiego Związku Żeglarskiego przyjął uchwałę odraczającą termin Sejmiku Sprawozdawczo-Wyborczego. Powołał również pełnomocnika Związku do czasu wyboru nowych władz.

Sejmik Sprawozdawczo-Wyborczy odbywa się raz na cztery lata. Uczestniczą w nim delegaci wszystkich klubów zrzeszonych w PoZŻ (jest ich 55 z terenu całego województwa pomorskiego). Kończy on kadencję starych władz Związku i wybiera Zarząd na nową kadencję.

Sejmik Sprawozdawczo-Wyborczy miał się odbyć w najbliższą niedzielę 15 marca. Jednak, z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa, Zarząd PoZŻ – po zasięgnięciu opinii prawników – przyjął uchwałę odraczającą jego zebranie. Sejmik odbędzie się w najbliższym możliwym i bezpiecznym dla zdrowia uczestników terminie.

Do tego czasu Zarząd PoZŻ udzielił obecnemu prezesowi – Bogusławowi Witkowskiemu – pełnomocnictwa do działania w jego imieniu.

PoZŻ informuje jednocześnie, że Biuro Związku w Gdyni działa normalnie. Zarząd PoZŻ na bieżąco monitoruje sytuację w związku z koronawirusem i apeluje do klubów członkowskich o to samo.

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ