< Powrót
13
czerwca 2018
Tekst:
mat. prasowe, dol
Zdjęcie:
mat. prasowe
Surf to Fly Summer Cup

Surf to Fly Summer Cup – to już w czerwcu!

Po raz szósty rozegrane zostaną zawody kitesurfingowe Surf to Fly Summer Cup. Bazą imprezy będzie camping Ekolaguna w Chałupach. Czerwcowa rywalizacja to równocześnie czwarty przystanek cyklu pięciu zawodów z trzech krajów – Surf to Fly International Kiteboarding Cup 2018.

Surf to Fly Summer Cup to jednodniowe wydarzenie, które odbędzie się między 17 a 30 czerwca. Termin uzależniony jest od prognoz pogody. Wiadomość o ostatecznej dacie zostanie zamieszczona na stronie zawodów Surftoflycup.com i na Facebooku, najpóźniej do godz. 20.00 dwa dni przed zawodami.

Dzięki takiemu planowaniu regat (podobnie, jak w bojerach) organizatorzy i zawodnicy mają zapewnione świetne warunki do rozegrania i zaprezentowania wszystkich konkurencji. A będzie ich kilka: Twin Tip Racing, Hang Time, a na prośbę zawodników do programu regat włączono nową olimpijską konkurencję, Kite Foil.

Program zawodów
8.00-9.30 – zapisy w biurze zawodów: Chałupy, Kemping Ekolaguna, baza szkoły Wake.pl
Możliwa jest wcześniejsza rejestracja. W takim przypadku zdjęcie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego z dowodem wpłaty za wpisowe (70 zł) należy przesłać na adres e-mail: info@surftofly.com
Dane do wpłaty: Grzegorz Kucieński, nr konta 28 1240 5787 1111 0010 4171 4114, tytuł wpłaty – wpisowe na zawody Summer Cup 2018

10.00 – oficjalne otwarcie zawodów, skippers meeting w biurze zawodów
11.00-13.00 – konkurencja Twin Tip Racing
14.00-15.30 – olimpijska konkurencja Kite Foil
16.30-17.30 – konkurencja Hang Time
20.30 – oficjalne zakończenie zawodów, ogłoszenie wyników, losowanie i rozdanie nagród w biurze zawodów.

Program może ulec zmianie.

Organizatorem regat jest szkoła kitesurfingu Surf To Fly. Partnerem zawodów jest m.in. Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Cetniewo, a organizacją wspomagającą Klub Sportowy AZS AWFiS Gdańsk. Żeglarski.info objął wydarzenie patronatem.

Surf to Fly International Kiteboarding Cup 2018 to unikatowy cykl pięciu zawodów realizowanych w Polsce, Czechach i Danii, we wszystkich odmianach kiteboardingu: snwokiting, kitesurfing, landkiting. Całość przedsięwzięcia realizowana jest od stycznia do września.

PODZIEL SIĘ OPINIĄ