< Powrót
18
sierpnia 2023
Tekst:
Jędrzej Szerle
Zdjęcie:
Fb/ Yacht Klub Człuchów
Piosenki Żeglarskiej
Uczestniczki pierwszej edycji Pomorskiego Konkursu Piosenki Żeglarskiej.

Weź udział w Pomorskim Konkursie Piosenki Żeglarskiej!

II Pomorski Konkurs Piosenki Żeglarskiej odbędzie się w sobotę 16 września w Człuchowie. W wydarzeniu, organizowanym przez Yacht Klub Człuchów, mogą wziąć udział dzieci, młodzież i dorośli.

Po raz drugi w Człuchowie zorganizowany zostanie Pomorski Konkurs Piosenki Żeglarskiej. Pierwsza edycja odbyła się 17 września 2022 roku w ramach obchodów 25-lecia Yacht Klubu Człuchów.

– Ubiegłoroczna edycja wypaliła i byliśmy zadowoleni z frekwencji – wystąpiło ponad 30 uczestników – opowiada Katarzyna Muszyńska, koordynatorka konkursu. – Dzięki temu załapaliśmy wiatr w żagle i postanowiliśmy konkurs zorganizować ponownie.

Konkurs otwarty jest dla wszystkich chętnych, zarówno solistów, jak i zespołów (do ośmiu osób). Uczestnicy będą podzieleni na pięć kategorii wiekowych: przedszkola, klasy 1-4, klasy 5-8, szkoły średnie oraz open dla dorosłych i grup mieszanych. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 16 września w siedzibie Yacht Klubu Człuchów (ul. Wojska Polskiego 62). O godzinie 11 rozpoczną się przesłuchania konkursowe, a o godzinie 16 ogłoszone zostaną wyniki i odbędzie się koncert laureatów.

Yacht Klub Człuchów przygotował również dodatkowe atrakcje, towarzyszące konkursowi. Będzie dmuchany zamek, malowanie twarzy i inne zabawy dla dzieci, pokazy ratownictwa wodnego. Zobaczyć też można łodzie i jachty.

– Największą atrakcją będzie koncert Kamila Badziocha, który będzie gwiazdą wieczoru – dodaje Muszyńska. – Jestem pewna, że ściągnie on dużą publiczność! Występ rozpocznie się po godzinie 16.

Do konkursu zgłaszać się można do 7 września. Kartę zgłoszenia oraz plik z podkładem do piosenki należy dostarczyć bądź przesłać na adres pocztowy organizatora lub wysłać mailem na adres: ykcz@op.pl, w tytule wpisując: Zgłoszenie II Pomorski Konkurs Piosenki Żeglarskiej Człuchów 2023. Lista osób lub zespołów zakwalifikowanych do konkursu opublikowana zostanie na stronie klubu do 13 września.

Regulamin II Pomorskiego Konkursu Piosenki Żeglarskiej

Karta zgłoszenia do II Pomorskiego Konkursu Piosenki Żeglarskiej

Co myślisz o tym artykule?
+1
4
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ