< Powrót
18
września 2020
Tekst:
mat. prasowe, dol
Zdjęcie:
PPEM
zajęcia

„Zajęcia na fali” – konkurs dla kreatywnych pedagogów

Musi być ciekawie, niebanalnie, ale przede wszystkim morsko. Takie wyzwania stoją przed uczestnikami konkursu „Zajęcia na fali”, skierowanego do nauczycieli szkół i placówek oświatowych województwa pomorskiego. Zadanie konkursowe jest jedno – trzeba stworzyć scenariusz zajęć dla dzieci o tematyce morskiej.

Konkurs organizowany jest w ramach Pomorskiego Programu Edukacji Morskiej.  Autorki i autorzy najciekawszych projektów otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów i sponsorów konkursu. Spośród laureatów będzie również wyłoniony zdobywca Grand Prix, który zostanie uhonorowany statuetką ufundowaną przez Marszałka Województwa Pomorskiego.

O zwycięstwo będzie można rywalizować w czterech kategoriach: zajęcia dla grup przedszkolnych, dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej, dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej oraz dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Zgłaszać się do udziału w konkursie można już teraz. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30 listopada 2020 r., a wszelkie szczegółowe informacje, regulamin oraz kwestionariusze konkursowe można uzyskać na stronie PPEM.

PODZIEL SIĘ OPINIĄ