< Powrót
10
stycznia 2022
Tekst:
Andrzej Szrubkowski
Zdjęcie:
Tadeusz Lademann
Pucharu Biura PBP świadectwa

Komunikat Biura Pucharu Bałtyku Południowego

Z powodu zbieżności terminów Zakończenia Pucharu Bałtyku Południowego 2021 w Gdyni oraz Sportowego podsumowania sezonu 2021 ZoZŻ w Szczecinie, udział załóg zachodniopomorskich w Gdyni nie jest możliwy. Podjęto zatem decyzję o wręczeniu nagród zwycięzcom poszczególnych klasyfikacji PBP stosownie do miejsca reprezentowanego regionu.

Jak wynika z końcowych klasyfikacji, wszyscy nagradzani reprezentanci regionu zachodniopomorskiego uzyskali wyniki w kategorii morskiej regat klasy KWR. Postanowiono, że otrzymają oni nagrody z rąk przedstawiciela ZOZŻ 22 stycznia, podczas Sportowego podsumowania sezonu 2021.

Również w sobotę 22 stycznia w Gdyni, nagrodami za wyniki w pozostałych kategoriach klasyfikacji PBP 2021 uhonorowani zostaną reprezentanci regionów elbląskiego i pomorskiego. Ceremonia odbędzie się w audytorium Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni. Początek zaplanowano na godz. 11.

Jedynym nagradzanym uczestnikiem PBP 2021, reprezentującym region kaliningradzki jest Андрей Ничипоренко, który w klasyfikacji generalnej klasy KWR zajął 3 miejsce. Jego nagroda zostanie przesłana na adres klubu w Kaliningradzie.

Po zakończeniu ceremonii wręczenia nagród w Gdyni wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w dyskusji na temat proponowanych zmian Regulaminu PBP opublikowanych komunikatem z 29 grudnia 2021, która rozpocznie się w siedzibie Pomorskiego Związku Żeglarskiego w ciągu pół godziny po zakończeniu uroczystości w Muzeum Marynarki Wojennej.

Wszystkim nagrodzonym z tytułu wyników klasyfikacji Pucharu Bałtyku Południowego 2021, organizatorzy międzyregionalnego cyklu regat składają gratulacje za osiągnięcia sezonu 2021 i życzą nie mniej znaczących w sezonie 2022.

Co myślisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0

PODZIEL SIĘ OPINIĄ