< Powrót
18
lutego 2016
Tekst:
opr. IM
Zdjęcie:
Mirosław Szufler

Gdynia Doublehanded Yachtrace 2016

Regaty non stop Gdynia Doublehanded Yachtrace – Puchar Komandora YKP Gdynia, na trasie  Gdynia – Ventspils – Gdynia, rozegrane zostaną w dniach 25 czerwca – 1 lipca 2016 r. Każdy może się zgłosić.

Gdynia Doublehanded zrodziły się z obserwacji, że brak w Trójmieście i południowej części Bałtyku długodystansowych, dwuosobowych regat. Zostaną rozegrane w formule Open i ORC.

Do grupy Open będzie mógł się zgłosić każdy, kto dysponuje jednokadłubowym jachtem balastowym zdolnym do pływania po Bałtyku. Kryterium zwycięstwa jest wyłącznie czas dotarcia do mety. W grupie ORC Club czas łódki podlegać będzie odpowiedniemu przeliczeniu, dla zobiektywizowania jakości żeglowania poszczególnych załóg startujących na niejednakowych jachtach.

Zawiadomienie o regatach: POL ENG

Zgłoszenie: POL ENG

Więcej: http://ykp.gdynia.pl/gdynia-doublehanded-yachtrace/

Organizator zaprasza na: https://www.facebook.com/gdynia.doublehanded/?fref=ts

Kto chce wystartować w Gdynia Doublehanded Yachtrace, a nie ma jachtu, może wyczarterować jednostkę na regaty. Oto lista – wystarczy kliknąć na nazwę jachtu, aby przejść na jego stronę.

Czartery*

* Organizator regat nie jest stroną umów czarterowych i nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawdziwość i kompletność danych przedstawionych na stronach firm czarterujących jachty.

 

PODZIEL SIĘ OPINIĄ